Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egy 9 éves gyereket ti mikor...

Egy 9 éves gyereket ti mikor küldenétek lefeküdni?

Figyelt kérdés
Én este 8-kor ágyba küldöm a fiam és 7-ig alszik. Tudom is hogy kell ez neki, csak kíváncs vagyok másoknál hogy van ez.
2019. ápr. 3. 20:12
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Az én lányom is kis alvásigényű, pl. az oviban ő volt az első, aki leszokott a délutáni alvásról (pedig ő volt a csoportban a legfiatalabb).

Napi 8-8 és fél óra alvás neki tényleg bőségesen elég szokott lenni, amióta iskolás, néha ennél is kevesebbet alszik. Hétvégén is korán kel, magától. Fél 7 körül kel általában, este 10 előtt nem nagyon kerül ágyba... (Hétvégén sokszor ennél is később fekszik, de reggel ugyanúgy felkel korán.)

2019. ápr. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
8-f9 között alszanak el, 6-kor kelünk.
2019. ápr. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Én azt figyeltem meg ha van egy szokott időpont amikor felkel,arra os beáll a szervezete. Így hétvégén azon a 2 napon kb ugyanúgy kel. Ha szünet van és van ideje átállni akkor változik.


Mostanában amikor lefekszik 8kor utána elmatat, sokszor elbabrál fél órát. De reggel nem tud felkelni magától vagy igazán kipihenten.


Volt egy kérdés.hogy mikor vagyunk együtt a gyerekkel ha 8kor alszik. Hát ogen, biztos hogy így kevesebbet vagyunk vele, de szerintem az alvás fontos.

Én el tudom fogadni hogy másoknak más az alvásigénye.

De sajnos sokan vannak olyanok is akiknél csak ugy alakult hogy kevesebbet alszik a gyerek és megszokta ezt, pedig többet kéne.

Szoval visszatérve.

A fiam haza járt ebédelni a sulibol, itthon tanultunk együtt. Már egy 2 honapja nem, és fura hogy 3 után látom csak.

De ha edzésre.megy, van hogy kimegyünk megnézni kistesóval. Meg ha a kicsi lefeküdt után egy orát együtt lehetünk, de nem mindig erre van igénye már neki.

2019. ápr. 15. 21:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!