Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Belefér még az elfogadható...

Belefér még az elfogadható fegyelmezés kategóriába, hogy a 80 kilós szülő erőből megüsse a 20 kilós gyerekét?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 10. 22:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy akkora provokáló kérdés. Milyen kibaßott választ lehet adni erre?
2019. ápr. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%

Nem, vagy a gyerek legyen 21 kiló vagy a felnőtt 79, más esetben elfogadhatósági határértéken kívül esik.

Amúgy milyen választ vársz?

2019. ápr. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
#2: Nem tudom, mi olyan érthetetlen a kérdésemben. Sokak szerint nem baj, sőt helyes, ha a szülő néha egy kisebbet odacsap a gyerekének. Ezért kérdezem, hogy az is elfogadható még, ha ezt erőből teszi?
2019. ápr. 10. 23:11
 4/12 anonim ***** válasza:
93%

Te mit nem értesz?!?


Ha egy súlyban lennének sem szabad erőből megüsse a gyereket. 12 éves a lányom és egyszer provokált ki egy fenékre csapást. Arra rászolgált és hatásos is volt, de sem előtte,sem utána soha nem bántottam.

Így is leszakadt a képem,nem úgy,hogy erőből megüssem.

Nem szabad és kész. Egy 20 kilós gyerek 5-6 éves. Jóhogy nem már ököllel csapja le az apja.

2019. ápr. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Eszembe nem jutna megütni a gyerekem,főleg nem erőből!
2019. ápr. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%
Miért, szerinted a gyermekbántalmazáson enyhít, ha a szülő csak 70 kiló?
2019. ápr. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%

Nem

Szánalmas ha valaki szülőként az erejével próbálja meg demonstrálni a gyermekének az akaratát.

2019. ápr. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Unokahúgomra vigyáztam, nem az volt amit ő akart és megütött. Kérdőre vontam, hogy miért tette, azt felelte, hogyha nem az van amit anya akar akkor ő is megüt.

Remek példa az esztelen gyereknevelésre. Nem, nem fér bele, és az ilyen gyökér felnőttek miatt lesznek agresszív emberek

2019. ápr. 11. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Tok mindegy, hogy ki hany kilo, alapbetoen a verés nem jo fegyelmezes. Mas kerdes, hohy neha a legjobb szandek ellenere is előfordulhat,hogy elszáll az ember keze, mert a gyerek valami olyat tett.
2019. ápr. 11. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%

Fegyelmezőleg egy atyai elcsattanhat de nem erőből..az bàntamalzäs..ha erőből üt az a gyerek az eszmèletèt is elveszti...

Amugy milyen kèrdès màr ez?

2019. ápr. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!