Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan viselte a gyereked a...

Hogyan viselte a gyereked a költözést?

Figyelt kérdés
22 hónapos lesz a kisfiam, költözés előtt állunk. Kicsi pára van bennünk, hogy fogja viselni. Vidékre költözünk (Tolna megye). Illetve az elején egy szobában fogunk aludni, amíg nem lesz kész a szobája, a védőnők ez hogy tolerálják? Nem fog beleszólni. Ahol most lakunk van külön kis szobája.Itt állandóan jön a védőnő, vidéken is így rátelepednek az emberre? Lehet bugyuta a kérdés, de nekem ebből a havi hurcolásból ide mászkálásból elegem van. Azért is kérdezem, mert még zajlani fognak a felújítások, nem akarom, hogy terepszemlét tartson egy idegen az új otthonunkban. Köszönöm a válaszokat. 🙂
2019. ápr. 25. 16:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

2,5 éves és 10 hónapos gyerekekkel költöztünk. A sok dobozt imádták, magát a költözést jól viselték, az új lakást hamar megszokták, nem volt semmi gond. Itthon voltak mindketten, nem jártak bölcsibe, szóval azt nem kellett váltani.


Sok családnál eleve 1 szobában alszanak a gyerekkel, nem fog ezen problémázni a védőnő. A felújítás, fogja látni, hogy éppen zajlik. Semmit sem fog gondolni. Hogy milyen gyakran fog járni, ez védőnő függő. A miénk pl betartja az előírást, se többször se kevesebbszer nem jön, az előző sz*rt a fejünkre.

2019. ápr. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm remélem a fiunk is hamar beleszokik, mondjuk dobozmániás imád pakolni szóval azzal majd leköti magát. 🙂 Az itteni védőnő már alapból úgy indított, hogy hol lesz a szobája a babának, mert hát khm.. ugye nem előtte... Szerintem értitek. Hát itt hamar meg tudtuk oldani a szobát neki, de majd vidéken kb. fél év alatt lesz kész, mert szeretnénk bővíteni a megvett házikót. 🙂
2019. ápr. 26. 13:42
 13/13 anonim ***** válasza:

5 és 7 évesek voltak a gyerekeink mikor költöztünk, és nemigen viselte meg őket.Új ház, új élet, új iskola-óvoda-új barátok- én is izgultam, de ők hihetetlenül rugalmasak voltak. Nem költöztünk olyan nagy távolságra, régi barátokkal néha összefutunk.

A védőnő nálunk fél éves kor után nem jött, hanem a státuszvizsgálatokra kellett bevinni a gyereket. Még a 15hós oltásnál felhívott, hogy az jön- de nem jártak az ember nyakára.

de 6 éves korig az éves státuszokat becsülettel csinálták.

2019. ápr. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!