Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ki mennyi ideig engedi számító...

Ki mennyi ideig engedi számítógépezni 10 év körüli gyermekét?

Figyelt kérdés
2019. máj. 1. 09:04
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Nem volt neki soha megszabva. Elég jól el tudta foglalni magát millió egyéb dologgal is, nem a gépén lógott egész nap
2019. máj. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%

Naponta mennyi időt? Vagy este meddig?


Bocsánat, de nekem nem egyertelmu mit szetetnel kérdezni

2019. máj. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A tanuláson kívül 1-1,5 óra. Esetleg ha hosszabb filmet néz megengedem, hogy befejezze.
2019. máj. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%

A laptopomon vagy a telefonomon nézhet videókat, játszhat valamit(Playstationt vagy xboxot még direkt nem veszek neki, mert tudom, hogy teljesen függővé teszi a kisfiúkat), hétköznap leckeírás után maximum fél órát, hétvégén napi 1,5 órát engedünk, de ez persze nincs megmondva neki, mert ha tudná, akkor már csak azért is annyit játszana rajta, ha igazából kevesebbet szeretett volna :D


Nem szeretnék kocka gyerekeket, hétvégente úgyis szinte mindig megyünk valamerre, ha folyton otthon lennénk, akkor biztos könyörögne érte. De így mindig le vannak kötve és ritkán jut eszébe. De van, hogy többet szeretne másfél óránál, ilyenkor 1 elolvasott könyv/besegítés a házimunkába + fél óra gépezés hétvégén.

2019. máj. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat, igen arra lettem volna kíváncsi,hogy hétvégén és naponta? Vagy esetleg mikor egy hosszabb betegségből épül fel és napok óta itthon van?
2019. máj. 1. 09:42
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
#4 vagyok, ha beteg és egész nap az ágyat nyomja, akkor persze többet játszhat rajta, vagy könyvet olvas, tévét néz, alszik..
2019. máj. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!