Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti mennyit fizetnétek azért...

Ti mennyit fizetnétek azért egy bébiszitternek, hogy elhozza iskolából a gyermeket hazáig? Az út 5-10 perc autóval.

Figyelt kérdés
egyáltalán vállalna valaki ilyet?

2018. ápr. 5. 09:15
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
31%

Nincs busz?

Csak erre kellene amúgy?

2018. ápr. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
12%
Ha csak hordani kell, azt miért nem tudod te megtenni?
2018. ápr. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem hiába 5-10 perc, akkor is 1 óra óradíj (neten nézve 800-3000 Ft egy óra, ez gondolom, attól is függhet, hogy rendszeres vagy eseti-e a megbízás, vidék vagy Bp, plusz mennyire tartja magát az illető, mondjuk diáklány vagy pedagógus, vagy hogy közvetítő cégen keresztül szerezted-e vagy valakinek a valakije feketén vállalja... stb. szerint is különbözhet) + gondolom benzin vagy taxi, ha ragaszkodsz az autóhoz. Biztos van, aki vállalja, találkoztam már sokszor "pótnagyikkal", akik leginkább csak szállítottak.
2018. ápr. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
75%

Oraber ertelemszeruen es a megkezdett orat kifizetni.

Neki oda is kell menni hozzatok, 10 perc oda , felveszi, 10 perc vissza ez minimum egy ora.

Vagy azt hitted 10 perc fizetesert majd valaki utazgat hozzad ?

2018. ápr. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
95%
Persze, van aki vállalja, szerintem minimum egy ezres, mert neki oda kell menni, stb., egy egész hónapra így is csak egy huszas.
2018. ápr. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
13%

Ha 5-10 perc autóval, akkor beülsz az autóba és 10-20 perc alatt túl vagy rajta.

A TE GYEREKED!

Ha másra tolod ezt a feladatot, akkor vedd figyelembe azt is, hogy az illetőnek ODA KELL MENNIE és utána HAZA, ami lehet, + 1-1 (összesen 2) óra!

Azt IS meg kell fizetned! Nameg az autóját ugye.

2018. ápr. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
75%
Kicsit pontosíthatnál. Neked 5-10 perc autóval? A bébiszitternek is legyen autója, így keresed? Vagy az 5-10 perces utat mindegy hogy, csak tegye meg? Busszal, gyalog, akárhogy? Elárulom, biztos nem az 5-10 perc tényleges munkát számolják. Hol lakik a bébiszitter? Mennyi idő neki odajutni a sulihoz? És mivel jut oda? Az az út, ami kocsival neked 5-10 perc, busszal vajon mennyi? És utána hazaérni mennyi idő még neki? Simán beletelhet egy nem a közelben lakónak akár 2 órájába is, csúcsidőben. Így 3-4 ezret is elkérhet akár.
2018. ápr. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
40%

És ha nincs jogsija? Van ám olyan is...


A busz és a bérlet olcsóbb.

2018. ápr. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
88%
Legegyszerűbb helyi facebook csoportban megkèrdezned valaki vállalná-e ès ha igen mennyiért
2018. ápr. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
4: ne ítélkezz! "azt hitted..."- nem hittem én semmit. Feltettem egy kérdést.
2018. ápr. 5. 10:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!