Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti elhinnétek ha a 3.5 éves...

Ti elhinnétek ha a 3.5 éves gyermeketek azt mondaná, hogy a nagymama (anyosom) bántotta, arcon csapta?

Figyelt kérdés

3 hete volt a mamánál, azelőtt soha.

Ma elkezdi mondani nekem a lanyom, hogy a mama bantott, arcon vagott, nem futott be es fazott, es nem vele foglalkozott hanem olvasott es pihent.

Elhihetem a bantalmazasrol szolo kijelenteset? Eddig soha senkire nem mondta, vegig kerdeztem, hogy az en anyukam apukam dedimama bantotta? Es azt mondta nem. Csak az anyos.

Szerintetek?


2019. máj. 2. 13:52
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

9 eve anyosom utal engem... az unokat is.

Ugyhogy el tudom kepzelni. Mindegy, igazatok van, en az anyja el tudom donteni igazat mond e gyerekem. Es igazat adok neki. Koszonom a logikus valaszokat! Szep napot nektek!

2019. máj. 3. 08:45
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, nincs (még) gyerekem, de ez az "én anyósom nem olyan fajta", meg "te ismered a mamát, képes ilyenre?" válaszok... Hát hogyis mondjam. A legjobb barátnőm apukája verte a feleségét éveken át, akkor derült ki, mikor egyszer az udvaron esett neki, és látták a szomszédok, akik rendőrt hívtak.

Előtte senki nem gondolta volna róluk, főleg, hogy egy orvosról beszélünk... És ott is jött a nagy meglepődés, hogy hát nem is ilyennek ismertük, meg mindig nyugodt és kedves volt a betegekkel, egy rossz szava nem volt, stb. És tényleg, én/mi is nyaranta, szünetekben napi vendégek voltunk, de semmi erre utaló jel nem volt soha.


Szóval ezzel csak azt akarom mondani, hogy senkit nem ismerhetsz ki 100%-ra.

2019. máj. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Ott a pont! Totalisan igazad van kedves Valaszolo!
2019. máj. 4. 08:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!