Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3,5-4 ev korkukonbsegnel...

3,5-4 ev korkukonbsegnel mennyi ideig maradt nalatok ki az ovibol a gyerek a teso szuletese utan kozvetlenul?

Figyelt kérdés
2019. máj. 17. 11:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%
Miért maradt volna ki?
2019. máj. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
50%
El se kezdte. Igaz, eredetileg más okból nem ment.
2019. máj. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
Semennyit sem. Miért kellett volna?
2019. máj. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%
Semeddig nem kell kimaradnia. Óvónő vagyok. 😊
2019. máj. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Semmi otthon osszeszokas? Tobb itteni valaszban is olvastam masik kerdeseknel, hogy evy hetet ilyenkir otthon volt a nagyobbik gyerek.
2019. máj. 17. 13:03
 6/14 anonim ***** válasza:
92%

Kicsit több, mint 4 év a korkülönbség, a kisebbik születése után 2 hétig itthon volt a nagy.

Ennek oka elsősorban az volt, hogy a nagy ne érezze úgy, hogy kimarad valamiből, hiszen a férjem is itthon volt szabadságon. Így volt lehetősége megismerkedni a tesóval, kicsit összerázódtunk így négyen, és a nagy is tudta, hogy semmiből sem fog kimaradni, amikor oviban lesz.

Másik szempont az volt, hogy tombolt az influenzaszezon, nem szerettem volna, ha a nagy az oviból hazahoz valami betegséget.

2019. máj. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 1 hónapot kért a gyerekorvos és a koraszülött osztály orvosa is, mert a kistesok koraszülöttek és nagyon súlyos tüdőgyulladáson estek át, egyikük súlyos károsodásokat szenvedve. Ha nem lettek volna ezek a körülmények, akkor max pár napra vettük volna ki, ha úgy láttuk volna, hogy szükséges.
2019. máj. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 piroska és a farkas ***** válasza:
58%
Nàlunk a gyerekorvos azt tàmogatja, ha kb egy hónapig otthon van a nagy. Felesleges a picibabàt rögtön vírusokkal bombàzni. Én ezen csak akkor vàltoztatnék, ha úgy làtnàm, hogy a kislànyomnak hiànyzik az ovis közösség. Ha viszont örömmel lenne velünk, akkor maradna itthon.
2019. máj. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
1 hetet volt otthon, de előtte volt a karácsonyi szünet, így összesen majdnem 3 hetet nem volt oviban, éreztem már rajta, hogy unatkozik. Ha nem így jött volna pont ki, maradhatott volna még egy hetet. Összeszokás miatt, meg hogy ne érezze úgy, hogy őt elpateroljuk, kihagyjuk valamiből (apjuk is szabin volt, így tényleg csak ő nem lett volna itthon).
2019. máj. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Annyit tartanám otthon amennyit az apja is otthon tud maradni.
2019. máj. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!