Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szülők, Ti mit csinàltok...

Piroska és a farkas kérdése:

Szülők, Ti mit csinàltok ilyenkor?

Figyelt kérdés
5 éves kislànyomnak tegnap 2x is 40 fok közeli làza volt. Ma csak hőemelkedése volt kb egész nap, de jókedvű, jàtszik. 2 éves kistesó làztalan. Ha holnap is ilyen a kislàny, Ti kivinnétek őket a szabadba? Van kertünk, de az ablakból nem lehet ràlàtni ( tàrsashàz), mi emeleten lakunk. Azt semmiképp sem szeretném, hogy egyik vagy màsik egyedül legyen a kertben vagy a lakàsban. A kicsinek viszont kéne a jó levegő. ( A nagynak is, csak a 37,8 miatt vagyok bizonytalan, ebben a nyirkos időben)
2019. máj. 21. 19:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%
Nem vinném ki a nagyot hosszabb játszásra esetleg kis sétára csak mert a 37.8 már láz
2019. máj. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tehàt a kicsi is maradjon napokig bent?
2019. máj. 21. 19:32
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Miért ne lehetne kivinni a höemelkedéses gyereket? Én mindig kiviszem.
2019. máj. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A kicsi nem tud levegőzni ha az apjuk hazaért, vagy esetleg átmegy nagymama/nagynéni?
2019. máj. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%
37.8 Csak egy enyhe hhőemelkedés, hogy ne lehetne már kivinni.
2019. máj. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Alapvetően azt hiszem, én is kivinném, csak nincs ebben tapasztalatom. A kislànyom az az alkat, aki egy kicsit bàgyadt, aztàn elalszik, és 40 fokosan ébred. Azzal meg nyilvàn nem viszem ki. Nem jellemző rà ez az egész napos hőemelkedés.
2019. máj. 21. 20:08
 7/11 A kérdező kommentje:
Férjem a napokban vidékre jàr, gajnali 5- kor indul, vacsoràra ér haza. Nagyszülők aktívan dolgoznak, màsik településen élnek. Azt hiszem, a kislànyom erőnlététől teszem függővé a dolgot holnap. Ha bàgyadt, gyenge, akkor 37,8 alatt sem megyünk ki. Ha viszont jókedvű, mint ma, akkor iràny a kert.
2019. máj. 21. 20:29
 8/11 anonim ***** válasza:
45%
Én kivittem. Nem volt jó ötlet, újra felszökött magasra a láza. Igen, most bírja ki a kicsi is bent, ha nincs aki kivigye. Nekünk azt mondta a doki, hogy szigorúan feküdjön a gyerek. Ha 2 napig láztalan, akkor mehet ki megint. Szót fogadtunk, 3 nap alatt rendeződött. Nem volt könnyű 3 nap, mert ahogy jobban lett a nagy, rohangálni akart volna, de most nem lehetett. A kicsi is nyúzott, hogy menjünk a hintához (a játszótérre). Ilyenkor kivételesen "megengedett", hogy leparkold a csipetcsapatot a tévé elé.
2019. máj. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem szoktam még hőemelkedéssel se kivinni,nem majdnem 38fokkal. Megjártuk, hogy napokig 37,3 volt-kimentünk futkosott és újra belázasodott. Betegen pihenés.

Lesz még ilyen többször, jobb ha szokja a kisebb is. A legdurvább a bárányhimlő volt eddig, két hét szobafogság.

2019. máj. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszokat. A kicsi nem hisztizik, jól elvan, csak én sajnàltam, hogy nincs levegőn. Igen, a bàrànyhimlő ilyen volt, de akkor még több műszakban dolgozott az apukàjuk, szabadnapjain vàltva kivittük, aki épp nem volt beteg.
2019. máj. 22. 09:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!