Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák, esküvőn ezeknek...

Anyukák, esküvőn ezeknek örülnétek a gyereketekkel kapcsolatban, vagy felesleges "flancolás" lenne az egész?

Figyelt kérdés

Idén esküszünk, a meghívottak között lesz 16 kisgyerek is (korban 5-10 év között). Nemrég voltunk egy esküvőn, és ott a barátnőm panaszkodott, hogy a lánya semmi ilyen eseményen nem eszik, mert válogatós, de később ugye éhes, ezért hamar kezdődik a hiszti. És ahogy látom, ez az étkezés mindenhol központi dolog, ahol kisgyerekek vannak.

Ezért arra gondoltam, hogy lenne külön gyerekrészleg, nekik szóló ételekkel. Pl. halrudacska tartármártással "kalózok lakomája" néven, vagy túrógombóc eperöntettel "csipkerózsika álma" szerint, stb.

Nem a hagyományos menünk lesz, így ilyen, hogy bécsi szelet, cordon bleu nem lesz... Mindenkire gondolnánk, ezért találtam ki ezt.


Más téma, a szórakoztatás. Ha jó idő lesz, a kinti részen lehetne trambulin, ugrálóvár, a fedett helyen pedig gyereksarok két animátorral. Jó ötlet, vagy felejtős, és bízzuk a szülőkre, hogy szórakoztassák a gyerekeket?



2019. ápr. 27. 09:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
98%
Nálam kb ugyanígy volt, csak nekünk őszi esküvő volt így benti játéksarok volt nekik. Nálunk 30 10 év alatti volt😂
2019. ápr. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon jó ötlet!
2019. ápr. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%
En nagyon orulnek, ha eskuvore hivnanak. Mivel sokszor otthon hagyni, masra bizni nem akarom igy se. Raadasul a gyereknek is jot tesz, hogy elviszik. Nem lehet mindig mindenhonnan lepasszolni. Szuper otlet!!
2019. ápr. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%

Nagyon jó otlet!


Tesomek esküvőjén is így volt, sikere volt.

2019. ápr. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
19%

2 éve voltunk olyanon, ahol ugrálóvár volt bérelve, a szertartáson kívül az összes szülő oda volt kényszerülve, enni is felváltva ettek... Mi tudtunk semmi kaját a gyerekekbe tuszkolni olyan izgatottak voltak a vár miatt, pedig "rendes" kaják voltak....

Én simàn sültkrumplit csináltatnèk rátnott hússal (sőt én is legszivesebben ezt ennék) csináltatnék nekik, pl az én gyerekeim hozzá sem nyúlnànak a gombóchoz ha öntet van rajta meg a tartár is felnőtt dolog).

Én nagyon nem örültem, hogy ilyen volt, mert ezzel az előnnyel játszótérre is vihettük volna a gyerekeket, ott legalább nem kellett volna a kényelmetlen ruha!

Szerintem ez kib aszás a gyerekes szülőkkel!

2019. ápr. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Köszönjük szépen az eddigi válaszokat. :)

Ha lenne ugrálóvár, vagy bármi ilyen nagyobb volumenű dolog, akkor animátorok is, ők figyelnének a gyerekekre külön. Így a szülők is tudnak kicsit szusszanni, beszélgetni, vagy akár táncolni. Nem az a célunk, hogy bárkivel is kiba...unk.

2019. ápr. 27. 10:22
 7/19 anonim ***** válasza:
94%

Animátorok nagyon jók de nem fognak bírni a gyerekekkel biztos sok szülő lesz velük.

A mi esküvőnkön a gyerekeknek volt pizza, kisebb darabokra vágva, rántott husi, rizs sültkrumpli. Sütik mindenhol ugyan az, gyerekeknek volt gyümi is kirakva.

Mi ugrálóvárat nem mertünk bevállalni a hányás, ruhakoszolás miatt.

Lego asztalok, jól megtömve legóval babázós sarok volt és ilyen óriás összeépíthető kockák három animátorral. Ezeket béreltük hatalmas sikere volt főleg a legonak. Fiamból kiindulva a halrudakat nem enné meg, sem semmi olyat amin öntet van

2019. ápr. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
97%
Jó ötlet egyébként, én nagyon örülnék neki ha ilyen esküvőre hívnának! Annyit tennék hozzá, hogy nem tenném a gyerekjátszót nagyon messze az esemény központjától, pont annyira legyen távol hogy ne zavarja a felnőtteket, de aki mondjuk a gyerekkel a trambulinnál van, ne kelljen teljesen elvonulnia mindentől. Különben minden táncból, zenéből, programból kizárod azokat, akik éppen az "ügyeletesek" a gyerekkel. Mert gondolom nem minden kicsi fog elmaradni az animátorral, vannak anyásabb-apásabb gyerekek. A kaja meg jó ötlet!
2019. ápr. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem elég a játszósarok, ilyen korú gyerekeknek való játékokkal. Ekkora gyerekek már jobban feltalálják magukat, egymással is tudnak játszani és szaladgálni, ha van hol. Ha van kert, lehetne pár kinti játék, pl. labda ott is. Ahol utoljára voltunk esküvőn, ott bent játszósarok volt (volt pár pici gyerek és baba is), a nagyobbaknak volt sok lufi, rengeteget szaladgáltak és jól érezték magukat.

A rántott hús sült krumplival jó menü lenne nekik. A válogatós gyerekek sem szoktak éhezni, ahol van pogácsa, süti és torta, meg gyümölcslevek (legalábbis én ezt tapasztaltam eddig).

2019. ápr. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
35%
Csak azt nem értem, miért kell kalózok lakomájának nevezni a halrudat...a gyerekek pont nem fogják olvasgatni a menüt.
2019. ápr. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!