Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiút mikor érdemes megtanít...

Kisfiút mikor érdemes megtanítani állva pisilni?

Figyelt kérdés
Apja, más férfi rokon nincs.
2019. máj. 24. 07:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%

Soha! Ha jót akarsz magadnak. Úgyis megtanulja.

Én mérges voltam, hogy a bölcsiben erre tanították, addig ülve intézte.

Amikor lekerül a pelenka, elkerülhetetlen úgy is, hogy az utcán pisilni kelljen, majd akkor megtanulja. De te kifejezetten erre ne tanítsd!

2019. máj. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
4 éves, nem tud, nem is erőltetjük.
2019. máj. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Nem kell megtanítani külön :) Nekem 2,5 éves volt amikor egyszer csak megállt széttette a lábait és pisilt:) Beléjük van kódolva :)
2019. máj. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
6 éves a fiam, nemrég tanulta meg az apjától. Ráér, ha már érdekli.
2019. máj. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
Nálunk apuka is ülve pisil(itthon). 5eves a gyerek, olyan 1 éve pisil állva, oviban látta. Persze máshol nem ültettem rá sosem, ott állva. De elmondom neki miért nem szeretem ha állva pisil.
2019. máj. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
57%

A fiam februárban lett 3, még most van folyamatban a szobatisztaság, de fele-fele arányban pisil ülve és állva (magától akarja állva).

Egyszer hallottam amikor a lányom csoporttársának (2,5-3 éves fiú volt) az anyukájának mondta az óvónő, hogy tanítsák meg állva pisilni, mert a fiúk csúfolják az ülve pisilésért... Úgyhogy én még örülök is neki hogy ezért nem kellenek majd plussz körök!

2019. máj. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem önkénytelenül megtanítod, amikor pelusról leszokóban van, és az utcán szól, hogy pisilnie kell. A lányokat leguggoltatják, de a fiúkat szerintem senki.

Illetve nyilvános vécében is praktikusabb így.


Otthon vécén jobb, ha ülve pisil.

2019. máj. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
65%

Ő alapból úgy pisil mióta szobatiszta, vettünk itthonra békás pioszárt, így nagyon korán egyedül is tudott pisilni, kakinál meg inkább bilit használta később wc-t.

Meg hát főleg az elején ha sürgetően kellett pisilni akkor fánál kénytelenek voltunk megpisiltatni amihez nyílván egy fiút nem fogsz leültetni.

2019. máj. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
66%
2,5 évesen került le a pelenka, eleve állva tanítottuk meg pisilni. Ha érezte hogy kell,oda szaladtu a wc-hez, felállt a fellépőre, az elsején én mutattam neki hogy kell, hogy fogja, utánna már egyedül is ment. Ismerős mindennapi fia állva pisil, 4 évesek. Sokkal könnyebb így akár játszó téren, akár útközben...
2019. máj. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
53%
Potette plust hordok magunknal, azt csak kikapom, es mar ulhet is le pisilni, mint otthon a bilire. 3 eves, valamivel 2 eves kora elott lett szobatiszta, allva nagyon ritkan pisil. Az utcan tobbszor volt probalkozas, tiszta pisi lett a ruhaja. Az apukaja is ulve pisil otthon, en is azt preferalom.
2019. máj. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!