Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha egy kisfiú babázik, miért...

Ha egy kisfiú babázik, miért azt gondolják sokan, hogy biztos meleg lesz?

Figyelt kérdés
Emlékszem én nővérem Barbie babáival rendszeresen játszottam úgy 4-5 évesen, de azért mert nagyon szépek voltak és titokban imádtam levetkőztetni őket. Simogattam a mellüket meg a selymes hajukat. XD

2019. máj. 29. 09:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Mert az a sztereotípia, hogy a fiúk autóznak, a lányok babáznak...
2019. máj. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Én nő létemre meg kocsikkal játszottam mégsem lettem fiús :)
2019. máj. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%

Mindkét fiam pelenkázta, etette, ringatta a maciját (babájuk nem volt).

Teljesen okés az identitása mindkettőnek.

2019. máj. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Mert korlátoltak és ostobák.
2019. máj. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Lányom utálja babákat ,inkább legozik ,meg néha autókkal játszik még sem fiú sőt imádja szép ruhákat pörgős ruhákat.
2019. máj. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Mert oket is megszegyenithettek gyerekkorukban, vagy ilyen megszegyenitesnek szemtanui lehettek. En lanykent horgasztam, csokulcskeszlettel, elektronikai dolgokkal jatszottam, a fiamnak pedig vettem direkt babat, es buzditom a vele valo jatekra, megha az autok is a kedvencei. Amikor valaki rakerdezett a csaladban, megmondtam, hogy szeretnem, ha majd jo testver es jo apa lenne.
2019. máj. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%

Elég csúnya sztereotípia. Sógornőm is próbálkozott egyszer a másfél! éves fiamnál, mert tologatta az unokanővére játék babakocsiját, de a férjem gyorsan leállította, mielőtt még megszólalhattam volna. Azóta nincs ilyen gond.

Az ilyen fiúkból lesznek azok a férfiak akiknek később majd kínos lesz pl pelenkázni vagy babakocsiban tolni a saját gyereküket.

2019. máj. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%
Én lányként utáltam a babákat. Mindig a bátyám fakockáival, legóival és kis vonatjával játszottam. Mégsem vagyok leszbikus :D
2019. máj. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%

Na akkor engem nézzetek meg: kislányként rózsaszín volt mindenem és naphosszakat tudtam barbiezni. Most felnőttként teljesen nőies vagyok. És most jön a poén: leszbikus vagyok. ;)


Úgyhogy nagyon nem ezen múllik a dolog.


Egyébként azért hiszik azt, mert fogalmuk sincs a melegségről. Plusz a szüleik, nagyszüleik ezt nevelték beléjük.

2019. máj. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
86%
Mert idióták. De tényleg, ennyi.
2019. máj. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!