Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Túlzott ragaszkodást hogyan...

Túlzott ragaszkodást hogyan lehet neki elmagyarázni hogy Anyának is kell 10 perc pihenő?

Figyelt kérdés
26 hónapos
2019. jún. 10. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Nem értem milyen pihenőre gondolsz, nem 10 éves, hogy ezt megértse. Én az alvás idejében szoktam pihenni, illetve néha, maximum napi egyszer, beteszek neki tableten egy mesét, azzal olyan 20 percet elvan, 2 éves.
2019. jún. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%

Mi ez hogy 26 hónapos??

2 éves múlt nem? Nem csecsemő, hogy hónapokba számold.

Egyébként 2 évesnek nem fogod elmagyarázni, hogy anya csavarogni meg fetrengeni akar, neked kell beosztanod mellette az idődet, neked kell igazodnod a gyerekhez, és nem fordítva. Pihenj akkor, amikor délutáni alvásra lefekteted.

2019. jún. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%

Egy 2 éves gyerek már bőven elvan mással is. Másik szülő, nagyszülő.

Amikor alszik, akkor is van pihenőd, és az nem csak 10 perc.

2019. jún. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
MIlyen pihenő? Egy ekkora gyerek elvan magában a játékaival elég sokat... le szoktam mellé feküdni a gyerekszobába egy könyvvel vagy kézimunkával. Mi ez, ha nem pihenés?
2019. jún. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
23%
Majd 10 évesen megérti.Az enyém is anyás volt nagyon.
2019. jún. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!