Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mitől múlik el gyorsabban a...

Mitől múlik el gyorsabban a vízhólyag?

Figyelt kérdés
Lányom kezét a nagyujja bütykén megcsípte egy szúnyog. Vakargatta, de rájött hogy "hatékonyabb" ha odadörzsöli ruhájához, ágyneműhöz, és lett rajta egy elég nagy vízhólyag. Mit tegyek rá, bekenjem valamivel, vagy hagyjam magától elmúlik? Piszkálja is ha eszébe jut.
2010. júl. 9. 11:27
 1/7 anonim ***** válasza:
31%

ki kell szúrnod, hogy a nyirok kifolyjon.

5 nap után meg fog keményedni, és akkor majd lereszelheted körömreszelővel.

2010. júl. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
A víz azért van benne, hogy védje az alatta lévő még vékony bőrt. Ha kiszúrod, sokkal érzékenyebb lesz, emellett még felül is fertőződhet. Hagyd, hogy magától begyógyuljon, felszívódjon! A vízhólyag egyébként sem fáj...
2010. júl. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudom hogy elfertőződhet, ha nekem lenne nem is lenne gond, csak a 20 hós lányomnak elég nehéz megmagyarázni hogy ne piszkája, elmúlik. Nem szúrom ki neki, mert utána ég, volt szerencsém vándortáborba beszerezni rengeteget, de mi ott kiszúrtuk, stb, de ő még kicsi ehhez. Azért kérdeztem, nincs e esetleg valamilyen krém, gyógynövény, ami felgyorsítja a gyúgyulását, felszívódását?
2010. júl. 9. 12:20
 4/7 anonim ***** válasza:
szia, én magamon úgy szoktam kezelni, hogy kiszúrom, lemosom, és leragasztom sebtapasszal. attól hamr elmúlik, és nem is érzékeny, mert le van fedve.
2010. júl. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
24%

Én magamnak mindig húztam bele egy cérnát tűvel este, reggelre kiszivárgott a folyadék, kihúzta a cérnát és nyoma sem volt..

De gondolom egy kicsinek ez nem kivitelezhető...

2010. júl. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én is ezt csináltam vándorban, de egy 20 hósnál....
2010. júl. 9. 15:18
 7/7 anonim ***** válasza:
49%
Ki kell pukkasztani, majd Betaden-nel bekenni. Ez fertőtlenítő, 1 csepp rá és ennyi.
2010. júl. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!