Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor adhatok mákot és füstölt...

Mikor adhatok mákot és füstölt dolgokat a lányomnak?

Figyelt kérdés
2010. júl. 9. 13:00
 1/3 anonim ***** válasza:
52%

mákot egy éves kortól

füstöltet:

gyári gyorspácolásut: senkinek nem ajánlom nemhogy egy kicsinek

házi sonkát ilyesmit: szintén egy - másfélévesnek elöször csak az ize miatt aztán később ehet - ha izlik neki- magában is.

2010. júl. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem 15 hónapos a kislányom és a napokban adtam neki mákos gubát mert azt csináltam, viszont előtte azért nem kapott mert nem igen főzök mákos dolgot. Szerintem már rég evett volna belőle ha gyakrabban csinálok.

Füstölt dolgot is elmúlt 1 éves mire adtam neki, azt még anyukám sem ajánlotta :)

2010. júl. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mákot elvileg 2 éves kortól, ahogy diót, mandulát és mogyorót is. (ezután már ehet mindent)

Füstölt dolgot sokkal előbb adhatsz, sajtban szeritnem már 8 hótól is. De egy év után ehet szalonnát, kolbászt is füstölve is.

2010. júl. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!