Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor voltátok nyaralni a...

Mikor voltátok nyaralni a picitekkel elöszőr? Hogy bírta az idegen helyen alvást?

Figyelt kérdés
2019. jún. 25. 09:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
39%
Talán amikor már felfogta maga körül a világot. Olyan 3 évesen. Sem magunkat, sem a picit sem a többi turistát nem tettem ki annak, hogy egy pár hónapos babával utazgassak, aki végig sírja az egész nyaralást, mert szegénykét kirángattuk a komfortzónájából. 3 évesen már volt annyira értelmes, és érdekelte a dolog.
2019. jún. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Úgy nyaralni hogy egy wellness hétvége 2 éjszakára fizettünk be.

1 éves múlt,de 1 éjszaka után hazajöttünk mert hiába érezte jól magát és nagyon ügyesen viselkedett, de se éjjel nem akart aludni se nappal aminek következtében nyűgös volt, ennek következtében mi is,és nagyon haza vágytunk.

2019. jún. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%

Először fél éves volt, amikor hosszabbat utaztunk és rokonoknál (nagyszülőknél) aludtunk. Az első este picit furán nézett meg sírdogált, de amikor megkapta az otthoni alvós plüssét rögtön minden rendben volt. Utána semmi gond nem volt az alvással. Wellneselni szállodába először 9 hònaposan mentünk, ez nagyon jòl sikerült, nem volt gond az alvással, élvezte a medencézést, a kirándulást, jól aludt. Az étteremben fülig ért a szája és mindenkinek integetett.

Úgyhogy 11 hónaposan mentünk újra, ez is jól sikerült.

2019. jún. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nyaralni nem voltunk


Házon kívül 6 hetes kora óta havi egyszer minimum alszunk.


11 hónapos volt, amikor 600km utaztunk


Nem nyaralás, de 2 éjjelt voltunk Németországban apartmanban.


Meg sem zavarta, ugynaúgy aludt mint szokott

2019. jún. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Majdnem 2 éves korában. Repülővel külföldre. Nagyon élvezte és mi is.

3 évesen sokkal nehezebb volt elindulni vele.

Most lesz 4, de ha fizeznének se mennék idén. Miért-korszak + nem múló dackorszak, agyrém lenne a repülés.

2019. jún. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Első gyerekkel aggódó szülőként 1 évesen, második 9 hónapos volt, fél éves koráig hasfajós volt, mikor kinőtte, már el mertünk indulni.

A harmadik gyerekkel a 3. hónapos oltást követően simán bevállaltunk egy wellness hétvégét. Baba- és gyerekbarát szállodában voltunk, minden rendben volt, nagyokat aludt köszönhetően a babaúszásnak és a babamasszázsnak. (Pont volt egy 8x1 órás babamasszázs tanfolyam a szülőknek, direkt a hosszú hétvége miatt)

Nyaralni vele is 9 hónapos korában voltunk, ő is októberi, így jött ki a nyár.

Szerintem a gyerekek többségének a lényeg, hogy a szülő vele legyen, ha nagyobb, akkor a kedvenc plüss vagy takaró-párna, és jót alszanak.

2019. jún. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
6 hónaposan voltunk vele 1 hetet nyaralni. Szerintem a kisebbek jobban viselik, mint pl a 3-4 évesek. Nekik csak az számít, hogy anya-apa ott legyen.
2019. jún. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Mindkét gyerekkel rokonokhoz utazás és ott alvás 3-4 hósan volt elöször.


Naggyal igazán nyaralni 14 hósan az indiai oceánon voltunk, átszállással és terhesen...

Második 1 éves volt mikor belföldi egyhetes nyaralásra mentünk. De mi minden évben megyünk azóta is, akár 10órát is repülünk, vonatozunk, buszozunk... Ök totál ebbe nöttek fel, hogy évente 1-3x utazunk nyaralni, közben meg a család is 500-1000km-re lakik és hozzájuk is néha nap megyünk...

2019. jún. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Magyarországon belül nyaraltunk, mikor 8 hónapos várandós voltam a negyedik gyerekünkkel. A gyerekek akkor 5,5 éves, majdnem 3 éves és 14 hónaposak voltak. Élvezték, nem volt gond a máshol alvással sem.
2019. jún. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

3 hónapos volt, mikor 2 éjszakát nagyszülőknél töltöttünk. 4 és 5 hónaposan pár nap a Balatonon, 7 hónaposan wellness hétvége. Nem volt gond egyszer sem, bár nekem strapás volt mind, egyáltalán nem pihentető, ugyanúgy etetés-pelusozás-altatás-babakocsizás-éjszakázás-pakolás-pakolás-pakolás.

Most 15 hónapos, egy hetet töltünk a Balatonon, jön az örlőfoga, hisztis, most éjszaka is a felét ébren töltöttük. Hasamban a kistesó, én is nyűgös fáradt vagyok, de a mókuskerék itt is mókuskerék. Ettől függetlenül utazunk, amikor csak tehetjük, jó kicsit kiszakadni a 4 fal közül, még ha ez már ég és föld a gyerekmentes pihentető nyaraláshoz képest.

2019. jún. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!