Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kinek hogy telik egy napja...

Kinek hogy telik egy napja egy 4 évessel?

Figyelt kérdés
nyári szünetetben hogy alakul a napirendetek 4 év körüli gyerekkel?mit tudtok vagy tudnak csinálni ilyen melegekben?benti játék,kinti játék- minden érdekel.mivel tudjátok lekötni?az enyém egyedül nem nagyon tud játszani,ezért neke m nagyon nehéz vele.estefelé,ha lehül a levegö kicsit,akkor pár gyerek kiön játszani az utcára,de ök mind idösebbek ,mint az én fiam,igy ök inkább kiközösitik,minthogy játszanánakn vele.
2019. jún. 26. 07:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát nem is várhatod el, hogy a nála idősebbek szórakoztassák.

Vidd korosztályos társaságba!

Majdnem 4 évesem van. Délelőtt játszótér, délután játszótér. Délelőtt én viszem, este az apja. Közte olvasás, közös főzés, "segít" a kistesó körül.

2019. jún. 26. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%

Most már családi házban lakunk, ott lényegesen könnyebb dolgunk van, de tavaly még panelban laktunk, a gyerekeink akkor 3 és 5 évesek voltak. Mi nem riadtunk vissza a nagyon melegtől, kimentünk a lakásból (meg is őrültünk volna estig bent a négy fal között), próbáltunk vizes programokat csinálni. Ha anyagilag belefért, strandra, Tarzanparkba mentünk, a lényeg a víz volt, ha olcsóbb, akár ingyenes programokat kellett szerveznem, felkerestük az összes közelebbi vizes játszóteret, ott is hűsölhettek, jó is volt. Egy-egy nagyon forró napon bementünk egy légkondis játszóházba, ott hűsöltünk, de azért a játszóházat én inkább esőprogramnak szoktam fenntartani.

Szval menjetek, ne üljetek otthon, nem csoda, hogy unatkozik a négyévesed! Menjetek erdőbe kirándulni, ott a hőség is elviselhető. Én sokszor úgy keresek kirándulós úticélokat erdőkbe, hogy patak közelében legyünk, nem is kell több annál, mint amikor mezítláb pancsolunk a kristálytiszta patakban.

Szval sok lehetőség van! És minden megközelíthető tömegközlekedéssel is, ha nincs autód!

2019. jún. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elviszem oviba, elmegyek dolgozni, az apja érte megy délután és elmennek a játszótérre, vizes játszótérre.
2019. jún. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!