Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kis fütyi/punci könyv vélemény?

Kis fütyi/punci könyv vélemény?

Figyelt kérdés
Hány éves gyereketeknek vettétek meg a könyvet? Hallottam hogy a fiuknak benne van a hozikás,a kuki mérete,hogy hivják a kukijukat a fiuk stb.... Lányoknál menstruacio, önkielégités, punci helyes tisztitasa... Szerintetek ezt hany eves gyereknek érdemes megvenni?

2019. júl. 6. 23:08
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
11-12 korul kb. Hamarabb en nem vennem, kesobb meg mar minek?
2019. júl. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
En is erre gondoltam. 10 eves a fiam,szerintem neki megveszem nemsokata
2019. júl. 6. 23:40
 3/4 anonim ***** válasza:
29%

Na, most jól odab.-sztàl a napomnak... :)

A lànyom szilveszterkor lesz 10 éves.

De mondjuk beszélgetünk a menzeszről, de lehet ez édeskevés.Nem tudom.

2019. júl. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
87%
Pedagógus szemmel átvizslattam mindkét könyvet korábban. Elsősorban 10-11 éves kortól ajánlom, de a nagy része hasznos 8 éves kortól, meglátásom szerint. (Legfeljebb a 8-9 évesek nem fognak mindent érteni belőle, és nem teljesen az ő szájuk íze szerinti, ellenben nekik is hasznos a jó része.)
2019. júl. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!