Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van még olyan anyuka, aki nem...

Van még olyan anyuka, aki nem szeret, és nem is igen szokott mondókázni, énekelni?

Figyelt kérdés

Van egy 17 éves fiam, neki sem énekeltem, mondókáztam, ennek ellenére 2 évesen beszélt 2-3 szavas mondatokkal.

Énekelni, verselni mondjuk soha nem szeretett, és nem is tudott...egyszerűen gyerekként is utálta...talán ezért nem is erőltettem. Ő inkább logikai dolgokban volt jó, matek, fizika, kémia..ezek mentek neki.


Most a védőnő teljesen ki volt akadva azon, hogy a másfél éves gyerekemnek nem szoktam énekelni, mondókázni. Mert szerinte visszamaradott lesz, ha nem teszem.


2019. júl. 7. 13:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Őszíntén én alapjáraton is egy nagyon csendes ember vagyok, a gyerekhez beszélés se ment igazán. Elmondtam neki, hogy épp mit csinálunk, vagy néha-néha mondtam 1-2 mondókát, de nekem az rettenetesen erőltetett.

Most 3 éves, de nagyon szépen beszél :))

2019. júl. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!