Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan tovább? Kérdés túl...

Hogyan tovább? Kérdés túl rövid, a magyarázat hosszú. )

Figyelt kérdés
28 honapós lányom nappalra teljesen szobatiszta de éjjelre még teszünk pelust, hogyan kell hozzászoktatni hogy éjszaka is felkeljen pisilni?
2012. jún. 26. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha már az éjszakai pelusok többnyire szárazak, akkor egyszerűen vedd le róla. Bízz benne. Az átmeneti időben duplán ágyaztam (pléd, vékony pelenkázólap (dm-es) lepedő, pléd, pelenkázólap, lepedő) így ha éjjel baleset történt akkor csak lerántottam a felső réteget és gyors pizsicsere után mehetett tovább az alvás. Azt hiszem 2 alkalommal kellett.

De segíthet az is, ha lefekvés előtt nem iszik sokat.

2012. jún. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha kb két hétig száraz pelussal ébred, akkor vedd le róla.Lehet kapni matracvédőt, ami egy frottír borítású pvc lap, a négy sarkán kis fülecske, a kiságy matracot ebbe lehet beledugni, arra meg mehet a lepedő, ez kb 1600 FT, standard kiságy mértekben kapható. Nekünk is ilyen van, én bababoltban vettem. Ha gyerekágya van, arra is lehet kapni sima PVC lepedőt ez kb 500 Ft, de erre panaszkodik a szomszédasszonyom, hogy folyton kicsúszik, hiába tömi be az ágyrésekbe.
2012. jún. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ráér még az éjjeli szobatisztaságra.
2012. jún. 27. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Megmondanád nekem hogy miért ér még rá?Szerintem elég nagy már hozzá, egyik napról a másikra lett nappalra is szobatiszta, mire várjak?
2012. jún. 27. 13:51
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez szerintem nem egy rossz cikk a témában, nekem tetszett, ha gondolod, olvasd el.

Személy szerint én nem tudok tanácsot adni, mert az én fiam, aki 2,5 éves, nappalra már szobatiszta, de éjjelente van, hogy tele a pelenka, van, hogy üres. Én úgy gondoltam, hogy mivel már éjjel, mikor ébred, általában szól, hogy bilire szeretne ülni, ezért várok még néhány száraz pelenkás éjjelt, aztán megpróbálom levenni róla.


[link]

2012. jún. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!