Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A te gyereked is rohan a boltban?

A te gyereked is rohan a boltban?

Figyelt kérdés
3 évesem az utóbbi időben megőrül a boltban, legtöbbször meg tudom győzni, hogy nyugodjon le, de az utóbbi héten 3-szor is nagyon kínos helyzetbe hozott. Már azon gondolkozom, hogy csak férjem fog menni egyedül bevásárolni, vagy ha én, akkor egyedül, mert minden alkalommal azt hallja a bolt, ahogyan fegyelmezek és ez nekem nagyon kínos.
2019. júl. 10. 19:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Nem, az enyém viselkedik. Ennyi idősen, ha elkezdett rohangálni, kimentem vele a boltból és nem vásároltam. 2 alkalom volt, harmadikra már egy nezésből tudta.
2019. júl. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%
Nem, mert a kocsiban ült. Amikor meg nem, kkor meg félt, hogy eékeveredik, és ha nem látott, kétségbeesett.
2019. júl. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%

Igen, legutóbb meglepett azzal, hogy konkrétan kirohant, míg fizettem volna.

Soha előtte nem csinált ilyet. 1-2 évesen is szépen jött mellettem, kezét se kellett fogni hozzá. Most meg ilyen vad dolgokat művel, pedig mindjárt 4.

2019. júl. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Kipróbálom én is, hogy hazamegyünk üres kézzel, ha elkezdi! Jó ötlet.
2019. júl. 10. 20:30
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Jah, az enyém is megőrül a rengeteg ingertől. Beültetem én is a kocsiba, és akkor jól elvan.
2019. júl. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%

Nekem minfen bevásárlás egy rémálomvolt addig,amíg én is azt a módszert nem alkalmaztam,hogy visdzapakolunk,és kijövünk a boltból. Az első alkalom nagyon nehéz volt,mert a bolt előtt brutális hisztit lecsapott. Pedig kislány. Ezután màr elég volt annyit mondanom,hogy pakolunk,és megyünk haza. Hozzáteszem,azon a napon kérte vacsora a kedvenc ételért,és mivel nem vettem semmit a boltban,így eljutott a tudatáig,hogy ott nem randalírozunk,hanem csendben vásárolunk.

A másik,amirôl le kellett szoktatni,hogy felesleges dolgokat akart megvenni. Mivel társasházban lakunk,a gyerekek akik ott laknak,sokszor hoznak ki az udvarra minden féle édességet. Na a lányom ahogy beszabadult a boltba,azonnal elkezdte,hogy a gumicukor azért kell,mert A nak is van,a chips azért mert az még B Nek van,stb... Szóval ez is egy harc volt,mire elmagyarázták neki,hogy nincs mindenre szükségünk,amit mások kapnak.

2019. júl. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%

Egyszeruen, ha rohan akkor megyunk ki a boltbol, vagy az apja kiviszi es semmit sem kap.

Mar tudja hogy ha rossz akkor nincs semmi. Mindig valaszthat valamit.

2019. júl. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Az új divat a boltokban a kiskocsi, eleinte szépen tolta.... Eleinte.

Sajnos fel tud állni a kocsikban, nem teljesen jó kialakításúak. Simán kimászik, ha nem tetszik neki.

Az is jó ötlet, hogy csak akkor kaphat egyetlen apróságot, ha nyugodtan viselkedik.

2019. júl. 10. 21:58
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem az jött be, hogy ha nincs hiszti, és normálisan viselkedik, akkor kaphat EGY valamit. Illetve én is csináltam, hogy akkor bulinak vége, húzunk haza, ha cirkuszol. Kétszer vagy háromszor volt kellemetlen, hogy a bömbölő gyerekkel trappoltam hazafele, utána elég volt megemlíteni a következményt, egyből tudott viselkedni. Most 4 éves, már vagy másfél éve elég annyi, hogy megbeszéljük előre, mit kaphat, ha normálisan jön velem, és nem csinálja a fesztivált. Tök kulturáltan bevásárolunk, ő meg a végén megkapja a túró rudit, vagy valami hasonlót, és mindenki boldog.
2019. júl. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem, segít vásárolni, tolja pl a kiskocsit, vagy húzza a kosarat. Persze neki is van rossz napja mikor hisztirohamot kap, hisz gyerek még.
2019. júl. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!