Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az normális, ha a gyerek azt...

Az normális, ha a gyerek azt mondja az apjára, hogy apa a szerelmem, apa pedig helyesel?

Figyelt kérdés
Előző házasságából való lányáról van szó. 5 éves.

2019. júl. 15. 10:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
24%
Hát igazából ezt még most kellene helyretenni. Az én fiam is volt ilyen fázisában, aranyos tud lenni, de tényleg el kell magyarázni a gyereknek, hogy apa az apa, apának van szerelme, de a lánya a legfontosabb. A fiam is megértette és nem lett lelkisérült tőle.
2019. júl. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem meg azért ez nem olyan szörnyűség, amit annyira el kell magyarázni. 15 évesen már nyilván nem lesz szerelmes az apjába. Egyébként ebben a korban normális, igen.
2019. júl. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%

Ez teljesen normális ebben a korban. Gyermek pszichológia könyvek is írnak róla.

A fiúk ilyenkor szerelmesek az anyjuk, a lányok az apjukba. Életkori sajátosság, kinövi.

2019. júl. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ödipális időszak. Arról is beszélnek, hogy Apához akar feleségül menni, sőt, rivalizálnak az anyjukkal.
2019. júl. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ödipusz komplexus. Teljesen normális éllettani jelenség.

Úgyhogy igen, teljesen normális !

2019. júl. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%
Már miért ne lenne normális? Az én fiam 4 évesen közölte az apjával, hogy apa, holnap te és anya el fogtok válni, mert én fogom feleségül venni. :) Nyilván idővel majd rendeződik minden a kisgyerek fejében és tudni fogja, hogy ez a fajta szerelem nem az a fajta szerelem, amit felnőttek éreznek egymás iránt.
2019. júl. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
10%
Hát lehet orvosilag normális,amúgy teljesen abnormálisnak tartom.
2019. júl. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%
Pszichológiailag teljesen normális, a személyiségfejlődés része. Ha neked ez abnormális akkpr sajnos veled van gond.
2019. júl. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
84%

Már látom a következő kérdésed is erre a szerencsétlen kislányra szól. Mi lenne, ha szimplán békén hagynád? Ha nem tudod elfogadni, menj el te..!!

Amúgy meg normális igen!

2019. júl. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
74%
Ilyenek a nők sajnos... a pasi kell a gyereket meg próbálja hülyének beállítani. Szomorú...
2019. júl. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!