Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen ajándékot vegyek...

Milyen ajándékot vegyek barátnőm kisfiának? (6 éves)

Figyelt kérdés

Most lesz a 6. szülinapja és eléggé gondba vagyok mi lenne megfelelő ajándék.

Társasjáték, puzzle, könyv sok van neki, de mindig mondja az anyukája, hogy ezeket sincs idejük elővenni, mert keveset vannak otthon.

Esetleg valami kinti játék? Játszótérre szoktak néha járni. De ott is inkább hintázik csak.

Mesét nem engednek neki nézni, így nincs kedvenc mesefigurája.

Anyuka arra is panaszkodik, hogy nem tudja hova tenni a rengeteg ruháját, így azt sem lenne jó ötlet venni.

Buborékfújóra gondoltam, annak minden gyerek örül, meg egy kis édesség, de azért valami mást is szeretnék.


Azért is problémázok ezen, mert ők mindig annyira jókat adnak a fiamnak, nagyon eltalálják minek örülne :)


2019. júl. 19. 07:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Van saját hintája? Kertes házban laknak? Kültérre a sima műanyag lapos a legjobb, beltérre (és kültérre egyaránt) szuper lenne egy csepphinta. Ennek viszont elég borsos az ára, esetleg vkivel összedobhatnátok rá.
2019. júl. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk az örök sláger az autó. Bármilyen, bármekkora.

Amit nagyon szeret még, az a lego. (abból is a járművesek).


Ha sok programra mennek, vehetsz belépőjegyet is valahova, amit szeretne megnézni, vagy érdekli (nem írtad, merre laktok, Pesten rengeteget tudok ajánlani).

2019. júl. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Panelban laknak (Nem pesten).

Belépőre én is gondoltam, mert színházba sokat járnak, de minden belépőt jó előre megvesznek és kifizetni meg úgysem engednék.

2019. júl. 19. 08:17
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Megy mostanában valami rajzfilm a moziban? Ha igen, akkor vidd el egy mesére.

Amúgy meg nálunk nagyon bevált ajándék volt egy képekkel teli tudományos könyv a cicákról, egy ugyanennyi idős rokon kisfiúnak.

2019. júl. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Moziba nem mehet (nagyon tv és moziellenesek, még az óvodával sem mehetett el)

Délután 5- ig oviban van a kisfiú, után viszik úszásra, fejlesztésre, tornára (minden nap van valami), este érnek csak haza mikor már vacsora, utána alvás, tényleg nincs ideje otthon játszani, pedig rengeteg játéka, ezért nem akarok ilyen otthoni dolgokat venni neki, mert nem tudja mikor használni (hétvégén is be van táblázva a napja, ha nincs akkor jönnek játszótérre).

Vagy inkább tényleg valami program legyen, akár az, hogy nem megy oviba egy nap és elvisszük strandra mondjuk?

2019. júl. 19. 09:09
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szegény gyerek, hogyhogy nem tud otthon játszani... :/

Én mesekönyvet vennék.

2019. júl. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Rubik kocka? Vagy valami olyan, amivel útközben tud játszani?


Csóri gyerek.

Lehet egy "szabadnapot" kellene neki adnod.

AMikor reggeltől estig veled van, és nincs kötelező program, nincs időre menetel. Szülők nélkül persze...

2019. júl. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Legot vennek neki az mindig orom
2019. júl. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
55%

Aminek örülnék, ha a gyerekem kapná 3 ezer forintig kb:


Vaspor mágnessel dobozban, két erősebb mágnes, nagyító, színes vagy pattogós fürdetőpor, hörcsög vagy hexbug, kulacs, lézerpointer különböző fejekkel, fürdéshez építhető csőkészlet, kb bármi a flying tigerből.

2019. júl. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az én 6 éves fiam semelyiknek nem örülne úgy igazán a 9-es által felsoroltakból.


Azért 6 évesen már alakul az ízlésük. Van kedvenc elfoglaltság, tevékenység.


Érdemes megkérdezni, egy 6 éves már tud választ adni a "mit szeretnél" kérdésre.

2019. júl. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!