Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tennétek ebben a hejzetben?

Mit tennétek ebben a hejzetben?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 3 gyerekünk van. A nagy 6 éves a középső 4 a legkisebb 15 hónapos. Jövőhétre meghívtak minket a Balatonra, 3 napra. Csütörtökön mennénk és szombaton jönnénk. Viszont nagyon vacilálok azon, hogy a kicsi maradjon a mamánál. Igazából én is szeretném jól érezni magam, viszont ha ott a pici akkor csak körülötte forogna a napom, este a nagyokra folyton rá kéne szólni hogy halkabban legyenek ne keltsék fel a picit. Lesz több nagyobb gyerkőc is. Este 8 kor alszik már és reggel 6 vagy elötte kel. Szóval nekem minimum 10 kor le kell feküdnöm hogy fel tudjak kelni míg a többiek kint beszélgetnek stb. Remélem értitek :) a nagyok délelőtt 9 10 ig alszanak. Szóval nekem ugyan olyan lenne mintha itthol lennénk. A nagyok már elvannak egymással meg a többi gyerkőccel. Szeretnék én is kikapcsolódni egy picit. Ti mit tennétek? A kicsi nem szeret vízben lenni max fél órát van bent
2019. júl. 23. 13:02
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
5%
Én vinnem
2019. júl. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
58%
Ha jol elvan mamanal szereti akkor miért ne?Neked is kell kikapcs,nyugi így is hogy ott lesz a két nagyobb gyerkőc.Aludt már mamànal a kicsi?Vagy hagytad már ott hosszabb ideig?
2019. júl. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Pont ennyi idősekkel voltunk a Balatonon pár éve, tök jó volt. Mondjuk az is igaz, hogy mi ötösben, így nem volt gond, hogy korán kelünk-fekszünk.
2019. júl. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
87%

Én nem csinálnék olyat, hogy 3-ból 2 jön csak


Vagy mindenki,vagy senki..



Kivéve, ha különösen szeret a mamánál lenni, és többször aludt már egyedül ott..


Én szerintem a 13 hónaposomból kiindulva ez nincs így

2019. júl. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Igen volt már náluk. Nem volt gond. 2 család leszünk több gyerekkel. Ő a legkissebb. Sajnos felkel a ricsajra. Nem várhatom el a nagyobbaktòl hogy ha elalszik a kicsi meg se szólaljanak. És ahogy ismerem őket estére tökre felpörögnek. Igen így is tudnék pihenni a 2 nagyobb mellett. Férjem 2 naggyal lenne a másik 3 gyerekkel meg az ő apjuk. Én meg a kicsivel. Szóval nekem olyan lenne mintha itthol lennénk.
2019. júl. 23. 13:11
 6/25 anonim ***** válasza:
63%

Itt mindenki azt fogja mondani, hogy nehogy otthon hagyd már szegényt. Hát szerintem meg három gyerek mellett 3 nap kikapcsolódás a minimum. Ha jól elvan a mamánál, miért ne? Felnőve nem is fog erre emlékezni, hogy jaj őt otthon hagyták. Egy ekkora gyereket még nem kell rángatni, neki az a jó, ha a megszokott helyen, eleget tud nyugodtan aludni. Tudom milyen kicsivel nyaralni, neked az tuti nem lenne pihenés egy percre sem. Neked és neki sem lenne jó, ez biztos.

Ne legyen bűntudatod, ettől senki nem lenne rossz anya. Neki is jobb, ha egy kipihent anya jön haza :)

2019. júl. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
21%
Vinném.
2019. júl. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
44%
Megtanulnék helyesen írni.
2019. júl. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
57%
Én a mamánál hagynám, ha ott jól érzi magát. A két nagyobb gyereknek is könnyebb lenne, neked meg főleg (bár tuti, hogy végig azon agyalnál, hogy mi van a picivel).
2019. júl. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
38%

Olyat biztos nem tennék, hogy kettőt elviszek, egyet nem. Vagy vinném mindhármat, vagy egyiket sem. Lehet, hogy kicsi, de konkrétan el így lepasszolás kategória.

Alap hangon van apja a gyereknek, vagy vállal ő is többet a legkisebbel, vagy csak kettecskén mentek. Ez az a helyzet,ahol két véglet van és nem, nem vagyok ősanya, de számomra nem lenne opció.

2019. júl. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!