Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4éves himlős kisfiú, most mit...

4éves himlős kisfiú, most mit csináljak? Annyira félek

Figyelt kérdés

Velem lesz jövőhéten és utána is Szval egy vagy két hét,sajnos csak én tudok vele lenni,anyukája dolgozik apukája szintén,nekem szabadabb a munkám.

Félek,hogy valamit elrontok és én leszek a hibás,amikor nálunk volt egy hetet akkoris 110%on stresszbe voltam.

Ráadásul most programokra,játszótérre se tudom vinni mert ugye beteg.



2019. júl. 23. 13:09
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

Azért vállalom el mert muszáj,párom nem kapott szabadságot,a gyerek anyukáját sincs aki helyettesítse, stresszes lesz de nem szeretném ha miattam veszítenék el az állásukat.

A gyerek kedvel de betegen elég nyűgös.

2019. júl. 23. 13:44
 12/27 A kérdező kommentje:
Nem a jövőhéten hanem holnaptól már én lennék vele.Anyukája a munka után ide jön érte.
2019. júl. 23. 13:45
 13/27 anonim ***** válasza:
16%
Jövő héttől átviszem a gyerekeket én is hozzád, mert másként nem tudom megoldani a felügyeletüket. Vállalod? Csak azért kérdezem, mert kb. ugyanannyira muszáj az én gyerekeimre vigyáznod, mint bárki máséra. Ja, és az enyémek makkegészségesek.
2019. júl. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy egyébként, Kérdező?
2019. júl. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

31 vagyok de nekem nincs saját gyerekem.


Azért a párom,Élettársam gyereke nem idegen.Eddig is voltak közös programok vele.Párom mondta ha félek,nem akarom nem muszáj elvállalni de igazából egy idegen baby sitter sem lenne jobb. Főleg,hogy idegenektől a gyerek fél,nem marad,sìr.

2019. júl. 23. 13:55
 16/27 anonim ***** válasza:
0%
Továbbra is azt mondom, hogy nem a te feladatod más beteg gyerekét pesztrálnod. Gondolom, anyuka meg apuka abban nem kérte ki sem a véleményed, sem a segítséged, hogy összehozzák a kölyküket, akire aztán mindketten csesznek magasról.
2019. júl. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

"Párom mondta ha félek,nem akarom nem muszáj elvállalni"


Végül is akkor korrektül viselkednek veled.

Beszélj pároddal a félelmeidről. Talán ő meg tud nyugtatni.

Hosszú távon meg csinálnod kéne valamit ezzel a túlzott aggodalmaskodással, megfelelési kényszerrel, önbizalomhiánnyal. Nem volna jó így élni végig az életedet.

2019. júl. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Nem az én feladatom,de ha nincs más? Ha beintek és páromat kirúgják akkor az rosszabb lesz, a gyereknek is és nekünk is.Nem túl gyerekbarát a főnöke...
2019. júl. 23. 14:06
 19/27 A kérdező kommentje:

17

Igazad van,túlaggódom ezt lehet ,más téren nem vagyok ilyen tényleg de egy gyerek nagy felelősség akkoris ha nem a sajátom.

2019. júl. 23. 14:08
 20/27 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet ezzel az "idegen gyerek" dologgal. A kérdező az apukának a párja, tehát jelenleg a gyerek az ő családjának (is) része.

Az sajnálatos, hogy egyik szülő sem képes táppénzre menni (nem szabadság, táppénz! ha holnap rájuk jön a hígfosás, vagy a kádban hanyattvágódva bokájukat törik, agyrázkódást kapnak, akkor sem mennek dolgozni), de ha már így alakult, akkor igenis leginkább apu párja vigyázzon rá, mint más.

Vagy hát lehetne nagyszülő is... nem értem, ők miért nincsenek képben.


Mióta himlős a gyerek?

(a holnaptól azért nem "jövő hét és utána". egy himlós gyereknek jövő hétre semmi baja, ha már a hétvégén is beteg volt, lehet, hogy holnapra semmi baja, ha tegnap kezdődött, akkor viszont telibe kapod.)

2019. júl. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!