Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Örökbeadás, örökbefogadás » Elindítottam az örökbefogadási...

Elindítottam az örökbefogadási procedúrát. Mesélnétek történeteket?

Figyelt kérdés

36 éves nő vagyok és egyedülállóként fogok örökbefogadni. 0-3 év közötti kislányt kértem származási megkötés nélkül (de külső jegyeiben lehetőleg hasonlítson rám), tág paraméterekkel az egészségi állapotot illetően (de fogyatékkal élő gyermeket nem vállalok, nem merném).

Bármiféle örökbefogadási történet érdekel. Ide is írhattok, de privátban is szívesen fogadnám őket. :) Ki milyen gyermeket kért, voltak-e nehézségek, hogyan éltétek meg mindannyian (szülők és gyermekek is) az öf. folyamatot?

Válaszaitokat előre is köszönöm! :)



2019. okt. 6. 12:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok.


Azért ne tűnj ám el. Érdekel,mi van veled.

Ha gondolod,írhatsz priviben is időről-időre,hogy hol tartasz.

Meg szívesen segítek is bármiben. Amúgy én szabolcsi vagyok. Igen,igazad van,errefelé van a legtöbb örökbeadható gyerek.

Nagyon drukkolok ám neked!😃

2019. okt. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
A tényezők, amikkel kiegészítetted, tényleg rövidíthetik a várakozást. Országos listára is jelentkeztél?
2019. okt. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Igen, jelentkeztem országos listára is. :)

2-es: Köszönöm szépen! Idővel lehet, írok majd neked, ha merülnek fel kérdések. Addig is köszönöm, hogy megosztottad velem a történeted! Nagyon kedves vagy.

2019. okt. 18. 19:47
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Rendben van. Bármikor,ha úgy gondolod.

Szorítok,hogy minél rövidebb időn belül kaphass gyereket.


(2-es)

2019. okt. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!