Mi történne ha végképp nem mennek orvoshoz a 9 hónap alatt es otthon meg szülnék?

Figyelt kérdés
Aztán beadni a gyereket orokbeado kosárba
2019. nov. 19. 20:45
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
94%

[link]


Titkolt terheseknek megszervezzük védőnői és orvosi ellátásukat.Titkolt terheseknek az utolsó 2 hónapban, krízis lakásunkban elhelyezést biztosítunk, (ha kérik) teljes ellátással díjmentesen.



Kérdező, vedd fel velük a kapcsolatot! Segíteni fognak, szerintem. Sokkal biztonságosabb, mint orvosi ellátás nélkül, otthon egyedül szülni. Ráadásul támogatnak is, hogy ezt a 9 hónapot végig tudd csinálni, nem leszel egyedül!

2019. nov. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
93%

#10: Addig örülj, amíg nem érted! Máskor meg az a baj, ha valaki elveteti, hogy miért ne adja inkább örökbe.

A kérdező most így döntött. Pont. Biztos, hogy nem jókedvéből.

Nem bánt senkit, nem árt senkinek. Sőt! Egy házaspár kaphat egy babát, a baba pedig szerető családban nőhet fel. Inkább támogatni kell, ha meghozott egy ilyen nehéz döntést.

2019. nov. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
43%

"Bezzeg aki vágyik egy kisbabára, az nem kaphatja meg, vagy csak nagyon nehezen."


Ez hülyeség. Én vágytam kisbabára, és azonnal összejött. Mint ahogy a nővéremnek és a legtöbb barátnőmnek is.

2019. nov. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
15%
A legtöbb nő jobban jarna , ès nagyobb biztonsàgban lenne, ha az ùtszèlen szülne , mint egy magyarorszàgi kórhazban. A gyereknek ùgy jobb, ha nyìlt örökbefogadàssal kap csalàdot , ìgy rögtön a szüleihez kerül, ès a biológiai csalàdjàròl is van informàciòja.
2019. nov. 20. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
6%
10. válaszolóval tökéletesen egyetértek.
2019. nov. 20. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
94%
Nem eldobja a gyereket, hanem esèlyt ad neki, hogy szerető csalàdban nevelkedjen, amit ő nem tudna megadni neki. Óriàsi a különbsèg. Rengetegen varnak èvekig az örökbefogadasra, a kèrdező döntèse azt jelenti, hogy egyel több csalàd lesz teljes, ès örülhetnek a kisbabàjuknak.
2019. nov. 20. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
15%

10-es vagyok.


Bocsi Lányok, de én elvetéltem, és ezért is gondolom úgy, ahogy! Mindenki más vélemenyen van, vetélés előtt is ugyan így gondolnám.

Persze, mindenkinek szíve joga, de én nem tenném.

2019. nov. 20. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
89%
Aki nem akarja a babát annak hiányzik a stabil érzelmi, pénzügyi, vagy szociális háttér. Esetleg túl fiatal, túl öreg, megerőszakolták, mentálisan nem képes babát ellátni, olyan genetikát örökíthet, amivel nem akarja szívatni az utódját és sorolhatnám. És ezekre a nőkre irigyek azok, akiknek nem jön össze...?
2019. nov. 20. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm 10 és válaszoló. Mindenképp felkeresem őket. Nincs pénzügyi nehezsegem. Egyedül élek sokat örököltem a szüleimtől. Sajnos titkolnom kell ezt a terhességet, nem részletezem miert. Örökbe adom!!!.
2019. nov. 20. 10:56
 20/21 anonim ***** válasza:
18%

A nem kívánt terhességet el lehet kerülni!!!!

Ez nem jutott még senkinek eszébe?

Van tabletta,óvszer,spirál,spermaölő hatású készítmény,esemény utáni tabletta...


Miért nem használják??

2019. nov. 24. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!