Mi az örökbeadás menete kiskorú esetén? Sűrgős lenne.

Figyelt kérdés
Tehát ha az anya még kiskorú. Valaki mutatott olyan alapítványt akik segítenek eltitkolni a szülők elől. Hogy működik ez? Valószínű koraszülött lesz, suzóval eléggé szorít az idő.

2019. dec. 16. 22:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%

[link]

Hívd fel őket, segítenek!

2019. dec. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
Kiskorú eseten szükséges a szülő, gondviselő beleegyezése is, se a terhességét, se az orokbeadast nem tudja eltitkolni.
2019. dec. 17. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
28%

A terhességet még el tudja titkolni, hiszen a vizsgálatokhoz nem kell a szülő beleegyezése, csak olyan doki kell aki nem értesíti a szülőket, az alapítványoknak van ilyen dokijuk.


A szüléshez viszont biztos, hogy kell szülői beleegyezés, mert az végülis egy műtétnek számít, akkoris ha hüvelyi úton szül az illető.


Az örökbefogadáshoz szintén kell a szülői beleegyezés, hiszen automatikusan a nagyszülők lesznek a baba gyámjai, ha az anyukát nem nagykorúsíttaták.

2019. dec. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
47%

"A szüléshez viszont biztos, hogy kell szülői beleegyezés"

Miért? Ha nem egyezik bele a szülő, bent marad a baba? Ez szerintem nettó baromság. Más tészta, hogy hivatalból értesíteni kell(het) a szülőket, de akkor meg olyan adatvédelmi per akasztható már a kórház nyakába, hogy utána jópár évig elél belőle az ifjú anyuka...

2019. dec. 17. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%
Kedves CuteViki, hiába menekülsz és csinálsz új fiókot, az interneten semmi sem marad titok, ha egyszer fellépsz. Sem az IP címed, sem a valódi személyiséged. Vészhelyzet esetén, ha valaki feljelent innen, mert szándékosan életveszélybe sodrod a babád azzal, hogy egy jelenleg külföldön tartózkodó orvostanhallgató segítségével(WTF?) tervezed titokban megszülni, kimeríti a gondatlan veszélyeztetés fogalmát, emiatt elő fognak állítani. Ha nem éli túl a baba, akkor még szándékos emberöléssel is. Mire lezajlanak a perek, stb., te felnőtt leszel, így számíthatsz pár év börtönre. Így akard titokban tartani.
2019. dec. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
55%
6os. Igen, úgy értettem, hogy értesíteni kell a szülőket. És kiskorú esetén semmilyen per nem akasztható a kórház nyakába, ugyanis nem csak joga, de kötelessége is a kórháznak értesíteni a szülőket, hogy a kiskorú gyerekük benn van.
2019. dec. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
34%
8-as, nem lesz kórház, ahogy írtam. Otthon a barátnőjével szüli meg, aki jelenleg Svájcban van és orvostanhallgató.
2019. dec. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
66%
#7 pont ezen gondolkoztam hogy feljelentem de másnapra törölték a kérdést.. nagyon remélem hogy kamuzik és tényleg nem ekkora értelmi selejt.. belegondolni is rossz a sztoriba..
2019. dec. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
66%
Azért törölték, mert többedmagammal jelentettem, ahogy ezt is fogom. Vészhelyzet esetén nem itt picsogna, ilyeneket kamuzni meg több mint ízléstelen, életemben nem ütöttem meg embert, de nagyon felképelném ezt a barmot, akinek nincs jobb dolga, mint viccelődni egy kicsit sem humoros eshetőségen.
2019. dec. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Tizenéves, nem méri fel a tettei súlyát helyesen, mellesleg az egyedüli otthonszüléssel a sajàt életét is veszélyezteti, kórházban is maradnak emberek szülésnél..


Ha eddig sikerült eltitkolni a terhességet, akkor menjen alapítványhoz, ahol segítenek neki és mondjuk anoniman berakni a babát egy inkubátorba.


A krízishelyzetben lévő embereket is segítik, nem csak a nyílt örökbefogadással foglalkozókat.


Egy tini titkolt terhessége nagyon kemény dolog.. Az lenne a legjobb, ha egy alapítványnál találkozna egy nyílt örökbefogadó párral és a pár férfi tagjàt nevezné meg apaként, így nem a saját szülei lesznek gyámok, hanem a pár.


Majd idővel lemondana a gyermekéről az apa javára. Senki sem fogja bolygatni, hogy az e az apa, akit megnevezett. Ha ez lezajlik, visszamehet a szüleihez, mintha semmi sem történt volna.. vagy az inkubàtor..


Mellesleg otthonszülők sokan vannak, de van velük dúla vagy házidoki, senki sem csak egyedül szül.


Én a gólyahírt ajánlom!

2019. dec. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!