Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Örökbeadás, örökbefogadás » Mennyi esélyem van örökbefogad...

Mennyi esélyem van örökbefogadni egyedülállóként?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok.

Gimnáziumi tanárnőként dolgozom.

Veszprém megyében élek, albérletben.

Egyedülálló vagyok jelenleg, de ha párkapcsolatom lenne, vele akkor sem fogadhatnék örökbe, mert leszbikus vagyok.

A fizetésem sajnos alacsony, jelenleg 140 ezer, de most lesz 10%-os pótlék mellé.

Akár idősebb (3-7 év közti) gyereket is elfogadnék és a roma származás sem lenne kizáró ok.



2020. júl. 18. 14:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Kevés.
2020. júl. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
45%
Drukkolok nagyon!
2020. júl. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem ha elfogado vagy, és ahogy írtad, nagyobb és roma gyereket is elfogadnal, így egyedülallokent pont hogy ilyen kisgyereket van esélyed örökbefogadni, hiszen nem ők a "népszerűek". Szerintem nem lesz gond ezzel.


Olvasgasd az örökbe.hu oldalt, és lépj be a fb csoportjukba is, biztos vagyok benne, hogy minden kérdésedben szívesen segítenek!

2020. júl. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
6%

Leszbikusként nem kapsz gyereket. Aki mást mond az hazudik.


Egyedülállóként beadhatja valaki, és ha jó a háttér, van lakás akkor ha nem, is ugyan olyan eséllyel indulsz mint a házaspárok, de nekem annak idején mondta az ügyintéző, hogy kapok. Csak aztán a sorsom másképpen alakult, szóval én kiszálltam.

2020. júl. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%

[link]


Ő is kapott, és nem hazudik.

Masok sem. Egyébként sem kérdeznek rá a szexuális irányultságra, nem is tehetik.

Ha rákérdeznek, hogy miért egyedül fogadnál örökbe, akkor az igazat kell mondani: még egyenlőre nem találtad meg azt az embert akivel le élnéd az életed!

2020. júl. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
15%

Albérletbe biztos nem.

Ott kezdődik, hogy legyen saját lakásod. A jövedelem is soványka. A hajlamodat persze el kell titkolnod.

És nagyobb (az általad megjelölt korúnál is nagyobb) roma, SNI-s, ADHD-s, autista, netán fogyatékos gyerekre lenne esélyed. Konkrétan arra a csoportra, aki senkinek se kell.

2020. júl. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
1%

5 Jah, hogy most már új szelek fújnak? Régen esélytelen volt az ilyen-alapból.


És én sem adnék nekik.

2020. júl. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%
De szerencsére értelmes emberek hoznak erről döntést és nem te.
2020. júl. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
90%
Az általad leírt paraméterekkel országos listán simán van esélyed, mert eléggé elfogadónak számítasz. A jövedelmed jelenthet problémát, például ha a gyereket fejlesztésekre kell hordani, vagy speciális igényei vannak.
2020. júl. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
16%
Ez a kérdés már volt, csak akkor óvónő voltál, ugyanúgy albérletben, de nem voltál leszbikus. Érdekes.
2020. júl. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!