Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Örökbeadás, örökbefogadás » Engednéd e a meleg pároknak a...

Engednéd e a meleg pároknak a gyerek örökbefogadás?

Figyelt kérdés
Személy szerint igen, pl még is csak jobb lenne neki, mint ha intézetben nőne fel
2021. jan. 15. 22:10
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
10%
Nem . Mindenki csináljon magának .
2021. jan. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
90%
Igen :)
2021. jan. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim válasza:
92%

Szia! :) Én engedném hiszen sok olyan meleg pár van akik szerető és biztonságos otthont tudnának nyújtani a jelenleg intézetben élő gyerekeknek. Szerintem ez az ég világon senkinek sem ártana, de három embernek hatalmas boldogság lenne :)

#1 - akkor azok sem fogadhatnának örökbe akik biológiai okokból kifolyólag nem tudnak gyerekeket "csinálni"?

2021. jan. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim válasza:
31%

Megosztò a kèrdès.

Èn pl nemre szavaznèk ugy hogy hetero vagyok ès vannak meleg ismerőseim akik rendkìvül intelligens emberek. Ők maguk sem helyeslik ezt a mozgalmat, mert egy gyermek a látottakbòl is vesz mintákat a fejlődèse során. Mire el lehetne neki magyarázni hogy mi a homoszexualitás addigra az elmèje egy olyan kèpet rak össze hogy termèszetes hogy ő a saját nemèhez vonzòdik.

Nincs ezzel gond ha genetikailag meleg de van gond akkor amikor pszichològiailag lesz az.

A meleg ismerőseimet soha sem èrte atrocitás pedig nem igazán titkolják, rendes, jò emberek.

Azt mondanám hogy remek èlete lenne mellettük egy gyereknek de ahogy ők fogalmaznak. "a mi nemisègünk nem termèszetes ès nem akarunk ilyen mintát tenni egy gyerek elè.Van egy fantasztikus keresztlányunk ès neki mindent megadunk."

Generálják a meleg-hetero feszültsèget pl pride-al.

Akiket èn ismerek nekik ez tabu.

De biztos sokan vannak akik ezt nem igy gondolják. Nem is lesz egyetèrtès ebben a kèrdèsben.

2021. jan. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
93%
Nem szexuális orientációhoz, hanem pszichés érettséghez, alkalmassághoz kötném a gyermekvállalást.
2021. jan. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
24%

Manapság senki sem nő fel intézetben, a kicsiket nevelőszülők nevelik, a nagyok 12 éves kortól meHETnek intézetbe, de sokan maradnak nagyobbként is nevelőszülőnél.


Én szerintem igen, de csak ha: megfelelnek mindennek, aminek a hetero párok.


Illetve szerintem szigorítani kellene az egész procedúrát, úgy meg rengetegen kiesnének..leginkább azokat vétóznám, akik csak egészséges fehér újszülött(3-6 hónapos korig) akarnak gyereket örökbe fogadni és extra pénzzel támogatni azokat, akik 10 évesnél idősebbet fogadnak örökbe..

2021. jan. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
82%
Igen.
2021. jan. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
41%
Én bárkit támogatnék, aki 10 évesnél idősebb roma gyereket akar örökbefogadni. De a 3 éven aluli fehér gyerekekre extrém túlkereslet van.
2021. jan. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
79%
Igen
2021. jan. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
65%

igen


#6 te hol élsz?

2021. jan. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!