Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Örökbeadás, örökbefogadás » Van aki örökbe adná a babáját...

Van aki örökbe adná a babáját miután kiderült hogy 3 újja hiányozna?

Figyelt kérdés
Tehát ha így születne.
2021. aug. 30. 17:06
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Megtudom mutatni hogy ez az egyetlen ilyen kérdésem.
2021. aug. 30. 18:07
 12/24 anonim válasza:
100%
A földet megcsókolnám örömömben, ha a leendő gyerekemnek ez lenne a legnagyobb "hibája". Sajnálom szegény gyereket, hogy vagy egy ilyen anya mellet nő fel aki nem fogadja el, vagy át fog esni az örökbefogadási hercehurcán.
2021. aug. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Én nem szolok bele. De kizártnak tartom hogy a férje engedné, és legbelül szerintem nem gondolja komolyan.
2021. aug. 30. 18:33
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha ilyen undorító, felszínes “anya” adatott meg neki, akkor szegény kislány lehet, tényleg jobban jár egy szerető örökbefogadó családdal. El sem merem képzelni, milyen gátlásokat fog elültetni benne pl kamaszkorában.

Egyébként meg jó lenne, ha nem a saját hányadék jelleméből indulna ki. Még amputált, mozgássérült, súlyosan, látványosan szellemi fogyatékos embereknek is van párjuk, nemhogy annak, akinek hiányzik három ujja. Na bumm, és? Ez egy párkapcsolatban milyen korlátozást jelentene?

2021. aug. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Én nem adnám örökbe. Nekem ez a szépséghiba kategória, nem a súlyos fogyatékosságé, és nem hiszem, hogy zavarna.
2021. aug. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
76%
Én elvetetném mar az elején, de csak ha súlyos fogyatékossága lenne, de ezért nem adnám örökbe, sőt súlyos betegség esetén is max intézetbe adnám ahol spéci kezelést kapna, de latogatnám ha netán nem derülne ki időben a fogyatékosság. Szerintem csak szülés utáni depije van.
2021. aug. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Azért sem értem ezt a 3 ujja van dolgot és nem kap párt mert ez baromság. Vannak akiket balaeset ér és azért vesztik el akár lábukat is, vagy megégnek. Most akkor öljék meg magukat, meg majd egyedül marad? Ugyan már. Szomorú, hogy vannak ilyenek, akik ennyire felszínesek. Súlyosan fogyatékos gyereket én is abortálnám, vagy ha eleve betefen jönne a világra. Szerintem az a gyereknek sem élet. Meg nem akarom a saját és mások életét is tönkrevágni. Szerencse, hogy ma már időben kiszűrik az ilyet és nincs az ami a sötét álszent lengyeleknél.
2021. aug. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy adnám örökbe. Ezzel teljes értékű életet tud élni simán. De lehet a kislány jobban jár, ha az "anyja " tényleg örökbe adja. Esélye nyílik egy szerető családba kerülni.
2021. aug. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőd még lököttebb, mint az az orvos, aki annak idején Illés Fanni, friss paralimpiai bajnokunk (előtte már Európa- és világbajnok is) szüleinek azt tanácsolta, hogy hagyják a kórházban.

Ha nem tudod, kiről-miről van szó, nézz utána. Illés Fanni combtól lefelé lában nélkül született, de a szülei így sem mondtak le róla. És most nagyon büszkék lehetnek rá!

Mondjuk, ha erre képes a barátnőd, akkor talán jobb is a gyereknek, ha olyan szülőkhöz kerül, akik szeretik és elfogadják. A nőci nem érdemli meg, hogy gyereke legyen...

2021. aug. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
A baratnom fianak az egyik kezen 2 ujja van, 10 eves a kisfiu es imádják. En sem adnan ezert soha örökbe, sot akkor sem ha nem lenne egy ujja sem.
2021. szept. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!