Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Örökbeadás, örökbefogadás » Van aki örökbe adná a babáját...

Van aki örökbe adná a babáját miután kiderült hogy 3 újja hiányozna?

Figyelt kérdés
Tehát ha így születne.
2021. aug. 30. 17:06
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez semmit nem befolyásol. Én egyébként mérlegelés nélkül elvetetném a gyerekemet ha kiderülne, hogy mérsékelt vagy súlyos testi vagy szellemi fogyatékos lenne. Születés után is valószínűleg lemondanék róla ha nem derülne ki időben vagy elvetetném külföldön, de nem ilyen kis szépséghiba miatt. Szerintem egy párkapcsolatot sem gátol ez. Nekem pl sérült a nemiszervem, aminek azért több szerepe van a szexuális élet és párkapcsolat terén, ennek ellenére férjnél vagyok…
2021. dec. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
68%

Bírom, hogy hetente felteszel egy ehhez hasonló kérdést.

Szegény barátnőd, augusztusban csak 7 ujja volt a gyereknek, szeptemberben lába nem volt, októberben süket volt, novemberben vak, a legutóbb meg down kóros.

Tudom tudom... ezeket nem te írtad ki 😅

2021. dec. 9. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Ember. Le screensatoljam az eddigi 5 kerdesemet h elhidd hogy az nem en vagyok?
2021. dec. 9. 11:45
 24/24 anonim ***** válasza:
82%
Nem kell ember, mert ha kitörlöd őket a listából úgy már mindegy.
2021. dec. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!