Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Volt e valaki hasonló szituban...

Volt e valaki hasonló szituban. Első honap hogy probalkozunk.3 napja kesik, de a terhességi tesztem negativ viszont hiányoznak a premenzesz tüneteim, mint pl cicifájás, pattanasok. Szerintetek lehetek e mégis terhes?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 5. 14:52
1 2
 1/11 anonim válasza:
Szia. Mi is tervezzuk a babat mar 3 honapja. Mondjuk nekem csak jov heten kell megjonnie de mar fajnak a melleim. Viszont az elmult 2 honapban nem fajt. A teszttel meg varj egy ket napot. Remelem neked is es nekem is osszejon.
2018. ápr. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Renelem :)
2018. ápr. 5. 15:11
 3/11 anonim ***** válasza:
Már mutatnia kéne még a 25-ösnek is, de azért nem kizárt.
2018. ápr. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

szerintem ez mensi lesz.. sok sikert a kovetkezo honaphoz :)


18hkm

2018. ápr. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem hasonló volt! Mensi keses 3-4. napján teszt negatív. 7. Napon lett pozitív. Pms tünetek sosem voltak gyógyszer mellett és második hónapban már nem jött meg. Szülés után talalkoztam velük először..nem hiányzott :)
2018. ápr. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Heitmár Anna válasza:
Az első terhességemnél csak a nem várt után 1 héttel lett pozitív szóval még tesztelj. A Corax tesztet ajánlom az nagyon érzékeny és pontos :)
2018. ápr. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
És közben tesztelgettél?
2018. ápr. 6. 18:22
 8/11 anonim válasza:
Baba lett? Nekem 6 napja késik, semmi jele hogy megjönne ( cici feszül3s, görcsök, pattanás) Teszt tegnap reggel negatív. Hét elenén álomkór, szédülés,émelygésé volt a főszerel, mára azok is eltüntek. Egyszer késett tavaly 9 napot de akkor minden mensi jel meg volt.
2018. ápr. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem. Csak keses. Ez a sors ironiaja hogy szabalyosan szokott megjonni erre pont ez elso honap hogy probalkozunk es kesik.... 1szer kesett meg akkor baba volt de misseb ab lett a vege.
2018. ápr. 13. 21:38
 10/11 anonim válasza:
Nekem 8 napja késik teszt negatív. Nem tudom mi van. Várok türelmetlenül
2018. ápr. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!