Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Mennyi hiányzó van gyermeketek...

Mennyi hiányzó van gyermeketek osztályában? Hol laktok? Miért hiányoznak?

Figyelt kérdés

NÁlunk már most elég sok hiányzó van, az osztály harmada, pedig még csak két hete van suli és még nincs is az az igazi betegeskedős időszak. Harmadikasok egyébként.

Többen azért hiányoznak két heteket mert koronavírusos kontaktjai valamilyen módon. Pest megye

Nálatok?



2020. szept. 16. 08:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
Budapest, 30/11 hiányzó köhögős, orrfolyós tünetekkel
2020. szept. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%
Harmadikos fiam, 8an hiányoztak tegnap. Szoboszló. Gondolom, hogy semmi komoly miatt, de ha folyik a gyerek orra 1 kicsit is, akkor 2 hét otthonlét , és csak kizáróan orvosi igazolással mehet iskolába.
2020. szept. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%
Nálunk oviban 20ból 10 beteg. Általában nátha vagy kisebb betegség.
2020. szept. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%

29ből 4 gyerek ment ma suliba a fiam osztályában. Onnan tudom, hogy az osztáyfőnök skypeos órát tartott a rengeteg hiányzó miatt. Így nincs lemaradás a gyerek együtt tanulnak.

Fiam hasmenés hányás miatt maradt itthon, de mert lázas is 2 hétig nem mehet. Szegénykém tanult volna de folyamatosan a wct járja :(

2020. szept. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
80%
Senki sem hiányzott még eddig, teljes a létszám, ötödikes, Dunaújváros.
2020. szept. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
88%

Fiam osztályából 1 fiú hiányzott eddig, műtötték a bokáját,valami sportsérülés nem tudom pontosan. Másodikosok amúgy.

A lányom csoportjában a bölcsiben múlt hét pénteken már csak ketten voltak, most 4en vannak, 4-en hiányoznak (a többiek meg még csak ezután kezdik a beszokatást).

2020. szept. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
88%
Bács-kiskun, 4. osztály. Nincs hiányzó (17 főből). Múlt héten volt egy kislány, de csak késői nyaraláson voltak.
2020. szept. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
84%
2es vagyok. Valami rosszat írtam, hogy le lettem pontozva? 😮
2020. szept. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
92%
Budapest, elég sokan hiányzonak az iskolámból pontos létszámot nem tudok. Egy tanuló pozitív tesztes erős tünetes az osztályából senkit nem küldtek haza, mert a kontaktkutatás a pozitív teszttől számított előző két nap alapján működik és akkor hétvége volt. Csoportbontásban tanulunk évfolyam szinten ez azt jelenti, hogy kb 30 ember lehet érintett. Ez csak szerintem nem normális? Simán lehet, hogy az egész iskolában elterjed emiatt a vírus..
2020. szept. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
89%

Nekem az egész osztályom hiányzik, mert egyik osztálytársam tesztje pozitív lett :D

Még egy teljes osztály hiányzik a suliból, illetve azok, akiknek velünk volt közös nyelvórája az évfolyamról.

Ha a karanténosokat nem számoljuk, akkor nem hiányoznak olyan sokan, a tanárok pedig teljes létszámban vannak, nekik nem kellett karanténba vonulni.

Ez Debrecen egyébként.

2020. szept. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!