Sok ember miért gondolkozik úgy hogy jobb abortusz mint a örökbe adás meg akkor is ha teljesen egészséges lesz gyermek?

Figyelt kérdés

2021. szept. 7. 20:19
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
0%

Oké ez is egy válasz. Nem is erre reagáltam úgy ahogy.

Nem mindenki azért megy abortuszra, mert anyagilag nem fér bele. Ez egy ok a sok közül, amit most te, meg még 1 valaki írt.


És azért eltúlzod a sintértelep stb-t.

Vicces, hogy ilyen kérdéséknél, ahol nincs egységes indok, így válasz sem, mindig 1 dolgon akad fenn valaki. Jelen esetedben a kényelmes szón, és az anyagiak miatt.

2021. szept. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
86%
31, azt írtam, anyagi és/vagy érzelmi okok. Te ragadsz le az anyagi oknál valamiért. De ne te döntsd már el, kinek mi fér bele anyagilag. Attól még, hogy valaki ki tudna gazdálkodni egy terhességet és szülést, nem biztos, hogy ki is akarja. Én ki tudnék, de nem akarnék egy olyan gyerek miatt, akit nem akarok.
2021. szept. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
0%
#32 én nem döntök el semmit. Érdekes, hogy csak ezeket látod ki a szövegből. Gondolom vokt abortuszod és érzékenyen érint.
2021. szept. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudom no vagy e, vagy férfi és szültél e már vagy sem, de elég fájdalmas és szenvedős egy dolog. És képzeld el milyen érzés lehet 9 hónapig egy élettel a hasadban élni (ami ugye persevering megnehezíti az életed, a munkád is korlatolja) amit utána odaadsz másnak.
2021. szept. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
81%
33, nem volt abortuszom soha, egyszerűen felb-sznak a korlátolt ostoba emberek.
2021. szept. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim válasza:
76%
Mert egyaránt a gyerek és önmaga életét teheti tönkre a szülő anya. Tegyük fel, hogy 17 évesen szül. Kimarad az iskolából. Lesz egy gyereke aki egy csomó másikkal él majd. Jobb esetben lesznek a gyereknek szülei. Az anyukát lelkileg megterhelné, testileg is, hisz még fiatal. Megvetik, vagy sajnálják (attól függ, hogy tehet-e arról, hogy terhes volt).
2021. szept. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
75%
Hát, talán azért, mert jobb... a nőnek nem kell potyára kihordania egy terhességet és szülni - annak az abortusznál jóval nagyobb kockázatával - és a gyerek sorsa sem lesz orosz rulett. Az AB egy befejezett ügy, lehet feldolgozni...
2021. szept. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!