Miért adtad örökbe a babádat?

Figyelt kérdés
Arra lennék kiváncsi mi oka lehet egy baba kihordása után az örökbeadásnak?

2023. jan. 17. 18:57
1 2
 1/18 Tündi3 ***** válasza:
100%

Szia.

Mi a másik oldal vagyunk. Örökbefogadásra várunk. De egy kicsit bele látok.

-egyedül marad a kismama pl elhagyja a párja ès nincs családi háttèr aki segíthetne felnevelni a kicsit

-lakhatási problèma

-anyagi jellegű nehèzsègek

-vagy esetleg beteg a kismama ès tudja,hogy nincs annyi ideje hogy felnevelje a gyermekèt

Bármelyik is akkor is nagyon nehèz ès fájdalmas döntès a kismama èletèben

2023. jan. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Akit ismerek, ő gimis volt, későn derült ki.

A család sem tudta volna vállani, az apa is lelépett…


Nagyon nehéz döntés ez egy anya részéről.


Örökbe.hu-n vannak sztorik

2023. jan. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
75%

3 gyereket terveztünk.

Össze is jöttek hamar. Utána inekciós fogamzasgátlást ajánlott a doki. Azt mondta tuti megoldás. Aha. 2hónap múlva terhes lettem.

Megtartottuk.

Spirált tetettem fel. 2 év, terhes lettem. Ismét megtartottuk, bár már nagyon vonakodva. El sem vetethettek volna, 11hetesen derült ki.

Ekkor mondta a doki az elkötést. Eddig nem is hallottam róla. Császárnál megműtöttek.


Majd rá 5évre furcsán éreztem magam. Először betegségre gondoltam. Hisz műtöttek, a terhesség kizárt. Csak nem lettem jobban, csak egyre többet gyanakodtam rá. Csináltam egy tesztet. Pozitív. Ott sokkot kaptam. Egyszerűen lehetetlen, és mégis megtörtént. Ott voltam 42 évesen, 5 gyerekkel. Kizárt h megtartsuk. Azonnal doki. 13.hét. abortusznak esélye sem volt. Muszáj volt megszülnöm. De az, hogy nem tudjuk felnevelni, már nem volt kérdés.

A terhességemről csak a család tudott (nem dolgoztam, háztartásbeli voltam/vagyok), így magyarázkodnom sem kellett. Egy alapítvány segítségével örökbeadtuk. Ennek 8 éve.

A méhlepény úgy belenőtt a méhembe, hogy el kellett távolítani. Szóval ha újra terhes lettem volna/lennék, na az már tényleg csoda lenne.

2023. jan. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

3-as milyen termékeny vagy jezus :)

Sokan irigykednének qz biztos!

Megkerdezhetem hogy élted meg?

Nincs nálunk szó se ilyenről csak érdekel a téma.

2023. jan. 17. 21:20
 5/18 anonim ***** válasza:
90%
Kedves 3as, elkotes után hogy a francban lettel terhes? Mit mondott az orvos?
2023. jan. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Anyám elmondása szerint azért adta örökbe a hugomat, mert a pasijanak a szülei nem engedték, hogy odavigye a babát. Külön házban, de egy telken laktak, ami a szülőké volt. Hatterinfonak annyi, hogy előtte én és a testvéreim előtte 2 evvel intézetbe kerültünk, akkora pedig el voltunk helyezve különböző rokonoknál, anyám pedig még apám férje volt a húgom születésénél. Az apuka a mai napig tagadja, hogy az ő gyereke lenne

Nem telik el nap, hogy be jutna eszembe a mosolygós kis arca, mikor egyszer láttam őt uvegajton keresztül a csecsemő otthonban. Ennekar több, mint 20 éve . Bízom benne, hogy boldog élete van.

2023. jan. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%
5ös, én is ismerek két olyan embert aki elkötés után lett terhes(egyik a nővérem tehát közeli), nem olyan ritka ez, olvasgass utána.
2023. jan. 18. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%
Nem adtam örökbe gyereket, de nyilvánvalóan csak két oka lehet: nem tudj vagy nem akarja vállalni. Ennyi. Nem kell tovább filozofalni ezen.
2023. jan. 18. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
18%

3!


Szép történet, csak két probléma van: a spirál és az elkotes ellenőrzött fogamzasgatlasnak számít, így ha terhes leszel mellette, a 18. hétig számítható meg a terhesség. Mi értelme ennyit kamuzni?

2023. jan. 18. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
78%

3 vagyok.

Nyilván kamuzok, igen 🤦‍♀️

Beleláttál az életembe, ott voltál, tudod. Nem. Akkor meg mit vádaskodsz?

Nekem pl egy orvos sem mondts ezt, hogy 12.hét után is el lehet vetetni.

8 éve volt mint írtam. Azóta lehet ez változott is.

Én boldog vagyok az 5 gyerekemmel, mégha ebből 2 nem is volt tervezve. Az örökbeadásról pedig annyi, hogy ez egy szükséges rossz volt. Meg kellett tennem, így volt mindenkinek a legjobb.


Egyébként valóban rengeteg olyan történetről hallottam, ahol elkötés után baba lett. Ez sem 100%


Valószínű nagyanyámtól örököltem ezt a termékenységemet. Neki 15 gyereke született.

2023. jan. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!