Támogatnád, hogy magukat "INCEL"-ként definiálók is fogadhassanak örökbe?

Figyelt kérdés

2023. jan. 23. 21:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%
Akinek ez a legfontosabb, hogy bármiként is definiálja magát, akár incelként,akár rózsaszín póniként,annak én nem adnék gyereket. De még kutyát sem. Annál valami nem kerek.
2023. jan. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
37%

Eddig is támogattam, hogy egyedülállók fogadhassanak örökbe. Nem tudom miért kellett ebből ekkora problémát generálni, szerintem rendben működött a rendszer. Ha melegek akarnak örökbe fogadni, szerintem az is rendben van.


1. Ha a melegek átadják a melegségüket a gyereknek, az is rendben van, mert általában súlyosan sérült vagy roma gyerekeket fogadnak örökbe. Ha nem tudják őket megnevelni, akkor kifejezetten előnyös, ha ezt nem örökítik tovább.

2. Ha meg meg tudják nevelni őket, akkor előnyös, hogy megnevelik.

3. Ha meg nem tudják megnevelni, de nem is lesznek a gyerekek melegek, akkor konkrétan semmi nem változott.

2023. jan. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
92%
Senki olyannak nem engedném, akire rá kell gugliznom, hogy tudjam, mi a szent szar már megint.
2023. jan. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
87%

3! Ugyanezt írtam (1es vagyok).


Aki a szexualitásával van napi szinten elfoglalva,az tartson plüsskutyát.


Talán annak nem árt.

2023. jan. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
96%
Dehogy. Egy lisztkukacot se bíznék rájuk.
2023. jan. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
93%
Földi pályafutásom alatt még nem volt szerencsém olyanhoz, aki saját magát definiálná incelként. Ha valaki tényleg magát incelnek definiálja ott már tényleg baj van.
2023. jan. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
94%
Semmi esetre sem. ne szaporodjanak!
2023. jan. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
91%
Egy incel hozzászokott az egyedülléthez. Képtelen lenne alkalmazkodni ahhoz, hogy mostantól ott van vele egy ellátásra szoruló, korábbi előzmények miatt sok esetben kifejezetten problémás gyerek. Örökbe fogadná, aztán fél év múlva megkérdezné, visszaveszik-e tőle. :-)))
2023. jan. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
90%
Na kigugliztam én is. Most akkor ha nem dugtam egy ideje akkor incel vagyok? És ha holnap összejön egy akkor holnaptól nem az vagyok? Mennyi ideig? Nem értem én ezt...
2023. jan. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Derjaderja ***** válasza:
94%
Elolvastam, ezeknek a többsége vsz szemèlyiségzavaros. Főleg fehér férfiak, akik akaratuk ellenére élnek cölibátusban, mert ugyan akarnak dugni de nőgyülölők, pontosabban gyűlölik a nőket, akik nem hagyjàk magukat nekik megdugni, vagyis az összes nőt már előre. Hagyjuk.
2023. jan. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!