Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Engedélyeznétek, hogy melegek,...

Engedélyeznétek, hogy melegek, transzvesztiták ill. leszbikusok is fogadhassanak babát örökbe?

Figyelt kérdés
2008. nov. 15. 18:12
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
10%

Én nem,mert az a gyerek azt a példát látná maga előtt amiben élne,és azt hinné az úgy van jól.

Én elhiszem hogy ők is szeretnének gyereket,de a gyermek szemszögéből is nézni kell,neki mi lenne a jó.Az meg hogy ki mit csinál a maga hálószobáján belül,mindenkire magára tartozik.

2008. nov. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
10%
énsem!mit tanulna az a gyerek?
2008. nov. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
59%

Nem is tudom hol jobb egy gyereknek !

A zaciban ahol züllött lesz és nem lesz belőle senki, ott is jó példa van ám..., vagy ha örökbefogadják és valamit megkap, esetleg elvégez egy iskolát. Én engedném, de csak olyan gyermeket adnék, aki már nem kellett senkinek.

Itt a pécsi intézetből, akik kikerülnek, kicsi eséllyel indulnak el az élet felé, de gondolom ez levetíthető egész M.o-ra . Vagy hajléktalan lesz, vagy egy kis albérletbe meghúzza magát és dolgozik, ha tud. Ennél jobb, ha egy biztos helyen van, ha nincs hajlamossága,akkor nem lesz meleg, akárki is neveli. Ha a nevelők pedig hancúroznak aztneki nem kell látnia, mint a saját családban felnövő gyermeknek sem kell látniuk apa-anya játszóestjeit.

2008. nov. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
16%

A hajlam 30% a többi a jó példán múlik.

Semmiképp nem engednék még a közelükbe se gyereket. Foglalkozzanak csak egymással meg magukkal.

2008. nov. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
13%
Nem. Számos oka van. Alapból: senki ne mondja, hogy egészséges kapcsolat az ilyen. A gyereke, kisgyerekek értékrendját igencsak megzavarja. És még millió más kérdést vet fel.
2008. nov. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
43%

Én nem hurrogom le egyik említett életvitelt sem, mindenki úgy él, ahogy jól esik neki.

Alapból azt mondanám hogy miért ne adható meg nekik az, ami másnak is, viszont azzal egyetértek, hogy a gyerek más körülmények között nől fel, mást fog természetesnek tartani.

Tévében már láttunk ezekre példát, hol működött, hol nem...

2008. nov. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
50%
Én megengedném simán, de csak ellentétes nemű gyereket. Nem mintha abból indulnék ki, hogy a gyerekkel csinálni akarnak valamit, mert nyilván nem, az ilyet gondolom előzőleg komolyan kiszűrnék. De azt hiszem, jobb hatással lenne egymásra a család, ha a gyerek más nemű lenne, mint a szülők. Azt nem tartom igaznak, hogy egy gyerek azért lesz homoszexuális, mert homoszexuálisok nevelik fel. Hiszen aki meleg, az is heteró szülők gyereke. Unokabátyám is pl. meleg, de a szülei full normális családi hátteret biztosítottak neki, igaz, amikor 17 éves volt, elválltak, de hát ő már előtte is tudta magáról, hogy meleg. És van egy testvére, aki meg egyáltalán nem meleg, pedig ugyebár kettejük családja ugyan az, akkor a mintát nem onnan hozták nyilván valóan.
2008. nov. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
78%

en azt mondom, hogy a nemi erdeklodese mindenkinek a privat ugye. egy meleg ferfi, vagy egy leszbikus no is lehet ezerszer jobb anya, mint egy hetero, ahogy egy hetero is lehet jobb szulo, mint egy homoszexualis.


en sokaig forogtam meleg korokben, es emberileg sok sokkal jobb (es termeszetesen jopar sokkal rosszabb) szemelyjel talalkoztam..


szoval en nem ettol tennem fuggove, hanem attol, hogy mennyire jo szulo, mennyire tud neki jo csaladi korulmenyeket biztositani, stb.


(annyit hozzatennek, hogy en tini éveimet toltottem meleg tarsasagban, es ram mindig nagyon vigyaztak a fiuk minden ertelemben, es nagyon rendesen voltak, es szerettek, és tényleg nem tudnek semmi rosszat elmondani .. voltak ott is kevesbe jo emberek, persze, de mindenhol vannak, mint ahogy senki sem tokeletes. de akkor meg a melegseg nem volt ilyen elfogadott, es tenyleg kuzdottek vele, es minden masban sokszor max folott teljesitettek,hogy kompenzaljak.. volt olyan par, akik tobb tiz eve eltek egyutt boldogan, es persze voltak olyanok, akik ven f*sz letukre egyetemistakat csabitottak el.. logikus, hogy a párnak adnek.. a ven kecskenek meg nem.. szoval nem mondom, hogy szentek, azt mondom, hogy emberek)

2008. nov. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
73%
szerintem ők is ugyanolyan emberek ,mint a heterok,vannak jók és rosszak,miért ne vállahatnának ők is gyermeket???
2008. nov. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
16%
Én nem engedélyezném. Azt aláírom, hogy lehet jobb szülő lenne, mint egy hetero, meg ő is csak ember stb stb, de most őszintén, ők választották ezt az életformát, ők akartak így élni. És mielőtt valaki ezt lehurrogná: választás mindig van.Az még oké, hogy egy leszbikus így vagy úgy de lehet anya, de hogy két pasi kezébe nem adnék egy gyereket, az biztos.
2008. nov. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!