Egyedülálló nőnek semennyi esélye sincs hogy örökbefogadhasson?

Figyelt kérdés
febr. 3. 20:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Irányított örökbefogadással talán. De ott is szívathatnak.
febr. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ez mit jelent hogy irányitott örökbefogadás? bocsánat a hülye kérdésért csak erről még nem hallottam.
febr. 3. 20:13
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy nem ez a hivatalos megnevezés, akkor bocsánat. De a lényeg, hogy a szülő anya neked ajánlja fel a gyereket. Ez csak akkor lehetséges, ha már benne vagy a rendszerben, tehát elvégeztem a tanfolyamot, megkaptad hogy örökbe fogadhatsz.

Ezt érdemes elolvasni:

[link]

febr. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyílt örökbefogadás a hivatalos neve. Azon kívül sajnos teljesen esélytelen gyakorlatilag.
febr. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ja így már tudom miről van szó.
febr. 3. 22:24
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Csecsemőt esélytelen örökbe fogadni.


Idősebb gyereket, főleg, ha sérült, viszont elég jó esélyed van.

febr. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Azert ne add fel az esélyt.

Leszbikus vagyok és szeretnék gyereket. Lehetőleg itt az orszagban.


Biztatlak hogy járd ki a saját utadat!

febr. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
23%
Egyedülálló nőként lombikozhatsz is.
febr. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Semennyi. Főleg a kormány LMBTQ-hozzáállása miatt.

Inkább rohadjon nevelőintézetben az a gyerek, de nehogy két nő nevelje fel esetleg.

febr. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Lehet örökbefogadni így is csak bonyolultabb a gyámügyet kell elöször sarokbaszorítani elsőre biztos nem fog menni mert egy troger gerictelen banda! Viszont nagyban függ honét hova szeretnél mik a hátérlehetőségek mik a segéderők (így hívják) meg egyáltalán vannak e. Figyelni kell mert nem sok mindennel lehet őkest sarokba szorítani de nem lehetetlen továbbá mindenre 21 napos határozati időt adnak maguknak így 2 levél már bő 40 nap. Időbe fog telni csináltam már ismerős türelem és türelem!
febr. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!