Aki jártas ebben! Van valami útja/módja annak, hogy 3 gyermeket egyedülálló nőként örökbefogadjak? Konkrét x személyekről lenne szó, akik testvérek.

Figyelt kérdés

Sajnos nem tudok ilyenről, de még nem is igazán jártam utána, viszont egyre inkább foglalkoztat a gondolat, hogy miért kell végignéznem, ahogy értelmes gyerekek hanyatlanak...

Valakinek vannak hasonló tapasztalatai? Hol érdemes elkezdeni? Ki fognak kerülni valaha a rendszerből? (Három "nagy" gyereket egyszerre nem szívesen fogadnak örökbe.)

Semmiképpen sem csak érzelmi döntés, mert jajj de cuki, tisztában vagyok a nehézségekkel, és ismerem a határaimat. Tapasztalatokra vagyok elsősorban kíváncsi, mert a rendszert viszont nem igazán ismerem. :D :(



márc. 11. 21:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
50%
Teljesen tisztelettel írta minden válaszát. Ha ennyi miatt nem való szülőnek, akkor lehet, hogy nekem is vissza kéne vinni az enyéimet.
márc. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
73%
Az a baj, hogy így, hogy idegen vagy, még információt sem fogsz kapni. Az nem úgy megy, hogy valaki besétál az utcáról, és a gyerekek legszemélyesebb dolgairól érdeklődik, erre szépen elmondják neki, hol tart az ügyük.
márc. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
10, 11: Nagyon köszönöm a kedves szavakat és hogy nem értelmezitek félre a mondataim. Valamint (ezzel is erősítve a jót) itt is szeretném megköszönni azt, hogy valaki -nagyon kedvesen- segítő információkat adott privát üzenetben. :)
márc. 12. 20:26
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
Miért kell rögtön 3, 1 nem lenne elég? Azzal is van elég gond és jogi hercehurca, nem tudom miért akarsz rögtön hármat.
márc. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!