Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Örökbeadás, örökbefogadás » Férfiak! Ti hogyan viszonyulto...

Férfiak! Ti hogyan viszonyultok/viszonyulnátok örökbefogadott gyereketekhez?

Figyelt kérdés
Az orvosok majdnem, hogy zéró sanszt adtak a saját babára. Beadtuk az örökbefogadást, és én úgy érzem, hogy a részemről ez oké, de a férjemben már nem vagyok olyan biztos. Ő azt mondja, hogy igen, de vajon, ha egyi napról a másikra kapunk egy (mondjuk) fél éves babát, fog tudni hozzá kötődni? Fogja tudni szeretni? Még odébb van a dolog, mert hosszú a várólista, de azért aggódom. Ráerőltetni nem szeretnék semmit, de az is biztos, hogy én nem szeretnék gyerek nélkül létezni... 0-2 éves korig adtuk be az igényünket.

2012. okt. 29. 13:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha a döntést az öf-ről közösen hoztátok meg, nem lesz gond! Nálunk legalábbis így volt...hagytam "érni" a dolgot és utána egyértelmű volt részéről is, hogy AKARJA! Most pedig, hogy már itt a kisfiúnk, úgy imádja, hogy ennél jobban szerintem nem is lehet szeretni! :-) Nagyon jó érzés nézni őket, ahogy alszanak összebújva, vagy játszanak, fürdenek! Életünk legeslegjobb döntése volt az öf!
2012. nov. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2012. nov. 14. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!