Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van olyan itt, akinek van...

Van olyan itt, akinek van saját gyermeke és nevelőszülő vagy örökbefogadott gyermeket, gyermekeket? Nem tesz különbséget a gyerekek között?

Figyelt kérdés
Igen sok kérdésem lenne még,ha lesz jelentkező
2011. júl. 3. 22:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem csak sajat gyermekem van, de olyan csaladban nevelkedtem, ahol ez nem jelentett gondot.

Az edesanyam elso hazassagabol szuletett a noverem, de alig volt 1 eves, mikor anya ujra ferjhez ment es megszulettem en. Van 2 batyam is, ok allamigondozottak voltak, mar szinte kamaszkent kerultek a csaladba. Nalunk soha nem volt tabu, hogy ki kitol es honnan szarmazik, de soha nem is tettunk kulonbseget sem mi testverek, sem a szuleink kozottunk. Mindenkinek voltak kotelessegei es kivaltsagai, mindenki ugyanannyi szeretetet es torodest kapott, ugyanugy kaptunk dicseretet es szidast mindannyian. Az elvarasok is ugyanazok voltak, ugyanugy vitatkoztunk es ugyanugy kialltunk egymasert.

2011. júl. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!