Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Örökbeadás, örökbefogadás » Mit gondoltok erről? Teherbeesés.

Mit gondoltok erről? Teherbeesés.

Figyelt kérdés
Hallottam már több olyat, hogy amikor a pár letett arról, h babájuk legyen akkor mégis összejött, hallottam olyat, hogy örökbefogadtak aztán jött a saját baba, mert tán akkor beindulnak az anyai ösztönök, hormonváltozás blabla... nem értek ehhez, én hiszek az ilyenekben. Abban is hiszek h természetgyógyász segíthet ilyen téren, előbb mennék hozzá mint orvoshoz. Ti ezekről mit gondoltok? Van ilyen? Orvos lenne az első utatok vagy természetgyógyász? reiki?

2013. febr. 1. 11:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Hallottam már ilyet. Egyik ismerősöm abbahagyta a bogyót, hogy jöhet a tesó, de egy évig nem történt semmi, ezért inkább újra akarta kezdeni a bogyót. De már nem tudta elkezdeni, mert nem jött meg neki! Meg azt is igaznak tartom, hogy ha valaki nagyon rágörcsöl, akkor sem jön össze. Viszont én először nőgyógyászhoz mennék, nem is tudom, de inkább az, mint természetgyógyász.
2013. febr. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ebben semmi természetfölötti nincs. A stressz gátolja a progeszterontermelést, serkenti a prolaktin termelést, ami miatt nincs peteérés, illetve így nincs sárgatest sem, ami progeszteront termelne. Ha viszont megszűnik a krónikus stressz=rágörcsölés, újra annyui az esély, mint normál működésben
2013. febr. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
azt veszem észre egy ismerösön is hogy nagyon rá van görcsölve és sajnálom is emiatt de nem akarom megbántani ezzel, h ne görcsöljön rajta ennyit és ne eröltesse ennyire :( már 3x volt lombikbébi programon, de a természetgyógyászt sem merem tanácsolni neki, nem tudom hogy fogadná, megbántani nem akarom. Unokatesóm reikis pasihoz ment kezelésre 2x és teherbe esett pedig 4-5 évvel előtte nőgyógyász megállapitotta h esély sincs rá h teherbe essen. Szerintem nekem sem lehet majd babám, és én először biztos termgyógyhoz mennék. Exem anyukája 1x elvetélt, aztán nem jött össze a baba, ő is elment párszor termgyógyhoz és aztán könnyen teherbe esett.
2013. febr. 1. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!