Mi alapján rendeli el a gyámhivatal, hogy melyik szülő kapja meg a gyermek felügyeleti jógát? Illetve ez mennyi idő?

Figyelt kérdés
2013. jún. 25. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Ehhez sokkal többet kellene tudni.



Vizsgálják van-e munkád, lakhelyed, tudsz-e biztos megélhetést biztosítani a gyereknek, de általában ha minden megvan az anyukánál akkor neki szokták a gyerek felügyeletét ítélni a bíroságon.

2013. jún. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
a körülményeket nézik,hogy meg tudod e adni a gyereknek,amit kell vagy ilyesmik
2013. jún. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Enslin válasza:
100%
Az a baj,hogy Magyarország anyapárti.Pedig nem minden nő érdemli gyerekét attól még hogy az anyja.Nekem az volt a szerencsém,hogy betöltöttem a 14-et mikor váltak a szüleim,és az én véleményem alapján apámhoz ítéltek.
2013. júl. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 fruzsi325 válasza:
Nézik az életkörülményeket, jövedelmet valóban, ám fontos, hogy valamelyik szülő volt-e büntetve, akár csak valami apróság miatt is, és a környezet véleményét is meg szokták hallgatni, valamint a gyerekeket szakértők vizsgálják, kérdezik. Az is nagyon fontos, hogy érkezett-e valamelyik szülővel kapcsolatban panasz a gyámhivatalba korábban... A procedúra általában hosszas, de ha zűrös a helyzet ki is emelhetik a gyermeket a családból, míg a végleges elhelyezésről nem döntenek. (És valóban sokszor döntenek az anya javára, ha az a jó, ha nem.)
2013. júl. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!