Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Örökbeadás, örökbefogadás » Hány éves korban lehet örökbe...

Hány éves korban lehet örökbe fogadni egy babát?

Figyelt kérdés
nagyon félek a szüléstől és nem akarom hogy ott lenn szétszakadjak valaki megmondaná hogy mivan akkor?

2013. júl. 11. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne félj a szüléstől, túlélhető. A másik szépsége, hogy elfelejted a fájdalmat.

Az örögbefogadás döcögős: kevés gyerekről mondanak le babakorban, max nevelőotthonba adják, alkalmassági vizsgálat, várólista. Nem indokolt az örökbefogadásod. Minden kisbabára több száz jelentkező van. Sok meddő párnak ez az utolsó lehetősége, hogy szülők legyenek.

2013. júl. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
Felnőttnek kell lenned.
2013. júl. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem valamilyen szinten mindenki fél a szüléstől, de mi lenne akkor, ha emiatt senki se szülne? :) Szerintem, ha egészséges vagy, ne örökbe fogadj, hidd el, a szülés csodás élmény :)

Egyébként pedig úgy tudom, hogy ehhez különböző vizsgákon kell túlesni, és valamilyen képesítést is kell szerezni.

Hány éves vagy?

2013. júl. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ja és egyedülállóknak nem nagyon adnak örökbe.

Szóval keress egy pasit, aki ebbe belemegy. HÁzasodjatok össze, indítsátok el a procedúrát. Ha 18 évesen elindítod és megfelelsz, akkor olyan 28-30 éves korodra talán kapsz egy babát.

Hozzáteszem, valószínűleg az első körben kirostálnak, mert általában azok maradnak a programban akiknek sehogy máshogy nem lehet gyerekük.

2013. júl. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!