Attól, hogy egy családba van saját és egy nevelt gyerek miért kellene rosszba lenniük?

Figyelt kérdés

2013. nov. 17. 17:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy rosszban kell? Vannak olyan gyerekek akik nehezen viselik el, ha egy idegen kerül a családba. Mert jelen esetben egy nevelt gyerek kezdetben idegen. Hagyni kell mindenkinek időt, hogy megszokja és megszeresse a helyzetet.
2013. nov. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Mondjuk azert, mert igy megkülönbözteted őket?
2013. nov. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én senkit se különböztetek meg. Csak mindig megkérdezik tőlem, hogy kijövök-e tesómmal aki saját gyerek. Én vagyok az idősebb és én voltam a családba hamarabb.
2013. nov. 17. 18:10
 4/10 anonim ***** válasza:
mert sok buta ember van aki azt hiszi esetleg féltékeny vagy a tesóra mert ő vér szerinti... nem tudják elképzelni, hogy szerethetitek egymást így is... pedig miért is ne??? nem a genetika miatt lesz testvér valaki... a szüleidnek őszintén gratulálni tudok csak hogy ilyen szépen nevelnek együtt titeket, hogy benned sose merült fel ennek a gondolata... ne is merüljön! :)
2013. nov. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mindig arra élezik ki a beszélgetést, hogy te nevelt vagy?

Mert ha nem akkor megnyugodhatsz. A testvérek nagyrésze megkapja, hogy kijön-e a testvérével, főleg az idősebbik fél.

2013. nov. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha szülők nem figyelnek oda, könnyen rivalizálás, féltékenység alakulhat ki.
2013. nov. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Attól függ hogy csak pénz miatt adoptáltak vagy...

Ma jó biznisz örökbefogadni intézményi gyereket netán mint a cigányok a rokon gyereket és utánna pénzt is kapnak !!

2013. nov. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
kedves 7-es nagyon nagy baromságot írtál! :) ugyanis örökbefogadásnál SEMMI nem jár!!!! ugyanúgy csak és kizárólag a családi pótlék, ami saját szülött gyereked után is járna... örökbefogadott egyenértékű a saját gyerekkel... amiről te beszélsz az nevelőszülőség.. abból is a hivatásos nevelőszülőség... ott viszont minimum 5 gyereket kell nevelned... szóval nézz utána a dolgoknak mielőtt ilyen baromságokat írsz :)
2013. nov. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nem kell rosszba leniük
2013. nov. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Engem örökbefogadtak amikor 2 éves voltam és ugyanolyan családtag vagyok mint ha ide születtem volna :D semmi hiányom nincs nagyon szeretne kmost már 16 vok
2013. dec. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!