Férjemmel válunk, megtudta, hogy nem ő a valódi apja a gyerekünknek, előbukkant a vér szerinti apa. Innentől kezdve kérheti váláson hogy láthassa, stb? 1 éves baba. A valódi apja a nevére veheti, ha igen, mi a menete?

Figyelt kérdés
2013. nov. 20. 20:25
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

De ha az o neven van meg vallalta hivatalosan papiron h az ove es ha nem iratjak at akkor se kerheti a lathatast? Olyan okkal h miota megszuletett o nevelte sajatjakent mert nem tudta h nem az ove? Csak kerdezem mert ez annyira brutalis h akit a sajatjanak hisz es eltartja, neveli, imadja aztan egyik naprol a masikra nincs. Biztos h kotodik a kicsihez es iszonyat szemetseg lenne ezek utan meg ot is eltiltani tole.

Amiket az elejen irtam csak a tapasztalatlansagom miatt kerdeztem mert szerencsere meg ilyen szituacioval nem talalkoztam csak felkeltette az erdeklodesemet.

2013. nov. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
A gyerekem másik férfitól lett házasságom ideje alatt, külföldi az apuka, katona. A férjem szeretett volna babát, én nem tőle, mert nem éreztem szerelmet, főleg olyan kijelentések után nem, hogy ha nincs baba, elhagy. Nem volt hová mennem. Elhagytam most az új párom miatt a férjemet, amíg nem tudott velünk lenni is támogatott minket komolyan anyagilag az új párom, és őt szeretem. Ő mondta, ne mondjam el a férjemnek, mert terhesen ellenem fordulna biztos, kicseszne velem mérgébe, ki tudja mire képes, nincs arra szükség. Mi a menete, ha nevére akarja venni a vér szerinti apa? Bíróságon válásnál ha mondom, hogy nem a férjem a vér szerinti apa, mennyibe kerül az dns vizsgálat? Hogyan lesz? Egyébként válás után mihamarabb a szerelmemmel össze szeretnénk házasodni.
2013. nov. 21. 00:51
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon buzlik a.kamu szagatol :)))
2013. nov. 21. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Valahol olvastam egyszer egy srácról, kb. ebben a szituban volt, mint a kérdező mindjárt ex-férje, és ő nem láthatta a gyereket, hiába szerette volna.
2013. nov. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
figyelj a te szerelmed nem is szeret ahogy te elképzeled hagyja hogy összefeküdj mással is meg stb és az nem indok hogy nem volt hova menj ha belegondolsz egy kicsit hogy mit hazudtál fordított helyzetben te hogy éreznél? hihetetlen hogy vannak ilyen nők abba nem gondoltál bele hogy a nagy "szerelmednek" majd mégsem kellettek? ahogy írtad messze van megbolygat és közben csak kinevet? gondolkodj el a tetteiden
2013. nov. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Szegény kisgyermek, 1 évesen már bizony kialakult a kötődés! Ha a történtek ellenére a volt férjed látni szeretné, te ezek után ezt meg akarnád vonni tőle?? Gratulálok.
2013. nov. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
84%
én kitaposnám a beleidet
2013. nov. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
93%
Mese habbal.
2013. dec. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
53%

Jogi értelemben a volt férj az apa. Neki fogják a láthatást es minden más jogot megítélni. Ehhez a biológiai apának egyelőre semmi köze.A bíróság figyelembe sem veszi

Ha valóban szeretné a biológiai apa, akkor apaságot megállapító pert kell indítani.Ha ott megállapítást nyer, hogy ő az apa, akkor megkapja a szülői felügyeleti jogot.

2013. dec. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Apaságot megállapító pert ha kéri a férjem, mennyibe fog kerülni?
2013. dec. 18. 13:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!