Miért gondolják sokan, hogy ha valakinek nem lehet gyereke és nem hajlandó örökbefogadni az nem lehet boldog?

Figyelt kérdés
2014. jún. 17. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy két elvetemült emberen kívül senki sem gondolja így.
2014. jún. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mondjuk eszembe se jutott, de szerintem azért, mert ha már valaki próbálkozik a gyerekvállalással akkor biztos, hogy nagy csalódás, ha nem jön össze. Idő míg ezen túlteszi magát az ember és addig biztos, hogy nem boldog.

Az örökbefogadás más kérdés. Van aki szerint az sem boldog aki végül fogadott örökbe.

2014. jún. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A boldogság nem attól függ, hogy teszel valamit vagy sem. Ha te úgy érzed, hogy pároddal teljes életet élhetsz gyerek nélkül, akkor nincs gond, boldog leszel, de kell idő, hogy az ember feldolgozza.
2014. jún. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a legtöbb ember nem gondolja így. Azért érezheted ezt, mert inkább azok közlik a véleményüket, akik így gondolják.
2014. jún. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert (hülye) társadalmi elvárás, hogy egy párnak legyen gyereke. Nekem van 4, de ha meddô lettem volna, én sem fogadtam volna örökbe.
2014. júl. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Aki társadalmi elvárások szerint éli az életét az sosem lesz boldog.
2014. júl. 9. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!