Akkor is örökbefogadhatunk, ha mindketten egészségesek vagyunk?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nincs még gyerekünk mert a férjem csak 4-5 év múlva akarja az elsőt.. :(((

Én holnap leszek 34 éves, és jövőre meg szeretném szülni az első gyerekünket, de ő hallani sem akar erről. Sajnos ennyi idősen már nem tehetem meg, hogy elválok és nem kezdhetek egy új kapcsolatba, mert az is 2 év, mire odajutunk, hogy szülhetek. Nem szeretem ezt hogy egy férfi akarja megmondani hogy mikor legyen gyermekem. :((

Gondoltam felajánlom neki, hogy rendben, ne legyen közös gyerekünk, de akkor fogadjunk örökbe. Sajnos az egészségem nagyon megroggyant, nem tudom, tudom-e vállalni a terhességet közel a 40-hez...

Adjon tanácsot nekem olyan aki hasonló helyzetben van vagy volt...



2014. júl. 13. 11:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarna örökbefogadni gyereket, ha nem akar most gyereket vállalni? Nyilván nem a terhességgel van gondja a férfinek :) Üljetek le és beszéljétek meg, hogy mégis mi az oka annak pontosan, hogy ő most nem szeretne gyereket. Egyébként ő hány éves? Tisztában van vele, hogy 35-40 éves korban gyermeket vállalni a nőnek már rizikós a rendellenességek miatt?
2014. júl. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem magyarázta ill nem indokolta meg, hogy miért nem, egyszerűen csak úgy érzi, még nem jött el az ideje. 36 éves.

Én azért akarnék inkább örökbe fogadni mert ha ténylegesen eltelik annyi év, én már nem szeretnék kockáztatni pont a korom miatt...

2014. júl. 13. 11:17
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
De, ha nem akar gyereket, akkor nyilván örökbe sem akar fogadni!
2014. júl. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Biztos arra gondolt a kérdező hogy akkor akar örökbefogadni ,ha majd a férje is akar gyereket.
2014. júl. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy érted, hogy ha 1-2 éven belül nem szülsz, akkor később már nem akarsz a kockázatok miatt, így akkor fogadnátok örökbe? Mondjuk 4-5 év múlva? Azért azt is gondoljátok át, hogy amikor elkezdődik az örökbefogadási procedúra, évek telnek el mire babát kaptok. Mióta vagytok együtt? Eddig nem beszéltetek a gyerekvállalásról?
2014. júl. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
31%
Azért ezt sehogyan sem értem. A kérdezőt sem. Egy normális párkapcsolatban a két fél egymástól akar gyereket. KÖZÖS gyereket akar.
2014. aug. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

6-os válaszoló!

Igen én is közös gyerekeket szeretnék, a párom viszont nagyon úgy látom még nem nőtt fel ehhez... :( Ezért van az, hogy ha már ő is úgy fogja gondolni, csak akkor legyen már gyerekünk! Viszont akkor én már idős leszek és talán ennyire sem egészséges, akkor már én nem vállalom...

2014. aug. 3. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!