Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lassan 1 éve próbálkozunk és...

Lassan 1 éve próbálkozunk és nem sikerül. Nagyon szeretnénk már babát, de Ő még nem akar jönni. Szeretnénk tudni, hogy mindketten egészségesek vagyunk-e. Van valakinek jó tapasztalata, hova, kihez érdemes fordulni Budapesten?

Figyelt kérdés
Mi a vizsgálat menete nőnél és férfinél külön-külön? Tud valaki ajánlani tényleg jó szakembert, intézetet (ha lehet névvel). Mennyibe kerül egy ilyen vizsgálat (és ha szükséges kezelés)? Nagyon köszönöm előre is!
2013. ápr. 1. 01:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Sote I. Meddőségi klinika Dr.Murber Àkos. Csak ajànlani tudom!
2013. ápr. 1. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amihez az ember görcsösen ragaszkodik rendszerint nem az elképzeléseknek megfelelően jön el! Vegyétek lazábbra a dolgot! Mi történne ha:egy kis utazás,színház,jó könyv,finom vacsora beiktatások után maga az együttléttel járó örömforrás lenne a cél?
2013. ápr. 1. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Első körben endokrinológus (hormondoki) :

Mens mentis, akármelyik orvos. (Én Tűű Lászlóhoz járok, de nehéz bejutni hozzá, és Breyer doktornőről is csak jókat hallottam.)

Onnan ő mondja a többit.

Árak itt :

[link]

2013. ápr. 1. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én MensMentisbe járok Breyer doktornőhöz. Teljes szívemből ajánlom! Fantasztikus ember és remek orvos. Mi már várjuk a babánkat :) Örök hálám üldözni fogja :D
2013. ápr. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Megnéztem a weboldalt és szerintem Breyer doktornőhöz fogunk bejelentkezni. Ti mennyi idő után fordultatok szakorvoshoz? Mennyi idő alatt sikerült "helyreállítani" a belső rendet, amiután már sikerült a baba?
2013. ápr. 1. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!