Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Titeket mennyire foglalkoztat...

Titeket mennyire foglalkoztat (ott), hogy egészségesek legyetek kilenc hónapig? Meg persze a baba is?

Figyelt kérdés

Gondolok itt a magzatfejlődés segítésére, anyai egészségre, lelki egészségre?

Honnan tájékozódtatok? Mi volt fontos?

7 hetes km


2013. nov. 2. 11:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én nagyon egyszerű elvekhez tartottam magam: kevés stressz, egészséges étrend, terhesvitamin szedése, rendszeres orvosi vizsgálatok, sokat olvastam előre arról, hogy épp mi történik velünk, hogy zajlik majd a szülés, esetleg a császár. Később a csecsemőgondozásról és olyan "problémákról", amikkel majd kezdő anyukaként szembesülök. Viszont egy horror sztorit sem olvastam el problémás szülésekről, lehetséges magzatfejlődési rendellenességekről. egyszerűen megpróbáltam pozitívan állni az előttem álló "feladathoz". Ilyesmire gondoltál a kérdésben?
2013. nov. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, ilyesmire is.

Nagyon változó az anyukák gondolkodása ebben, és érdekel, hogy én vagyok-e a fura, hogy pl. a második trimesztertől halolajat szedek a kicsi miatt, a csontjaim és fogaim miatt ásványi anyagot, stb.

A rémtörténeteket az első gyerekemmel bírtam, na most nem :-)

2013. nov. 3. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!